2733
2734
عنوان

مسخره کردن توجمع

312 بازدید | 32 پست

امروز داداشم ۱۷ سالشه توجمعی که عمو و زنعمو وبقیه بودن هی گیر داده بود به من مسخره میکردمثلا بقیه بخند بینی منو یا مثلا هیکل منو  بعد عموم هی میگفت تو چرا ساکتی جوابشو بده میگفتم خوب چی بگم حرفای یه بچه برای من مهم نیست که بخوام جوابم بدم بعد عمو شروع کرد داداشمو دعوا کردن و چرا بابات اینو ادبش نکرده و چرا شوهرت بهش هیچی نمیگه بابامو شوهرم نبودن 

به نظرتون باید چه واکنشی نشون میدادم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همینکه هیچی نگفتی خوب بوده بعدم تو خلوت دعواش کن

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
2740
آخه عموم یه جوری برخورد کرد که مثلا من ضعیفم نمیتونم ازخودم دفاع کنم ایم اعصابمو خورد کرده درصورتی ک ...

بهش میگفتی که عمو مهم نیس اصلا اهمیتی نداره برام شمام اعصاب خودتو خورد نکن 

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
داداشای شماهم اینجورین

من از داداشم کوچیک ترم ولی ایشونم وقتی هم سن داداش شما بود پیش ی سریا میخاس مثلا خوشمزه بازی در بیاره از من مایه میزاشت گیر میداد ب من

2706