2733
2734
عنوان

مسخره کردن توجمع

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمی دونم داداشت چرا اینجوری برخورد می کنه شاید چون هیچی نمیگی داداش ها من ممکنه گاهی سر به سرم بزارن ولی جلو جمع و دیگران بهم احترام می زارن یکی بیست سالشه یکی سی 

دنیا می‌چرخه مثل تاس 🎲 یه روز حکم میکنی یه روز التماس....️
اصلا عموم نمیذاشت من حرف بزنم سریع حکم صادر کرد 

ای بابا عیب نداره گلم بعدا به برادرت بگو که این رفتارش خیلی زشت و بی معنیه 

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
2740
بابا پسرا تو این سن میخوان جلب توجه کنن و بامزه بازی دربیارن چرت و پرت زیاد میگن  طبیعیه اینقد ...

منم اینو میدونم و بهش توجه نمیکنم ولی عموم اعصابمو خورد کرد میگفت بره یه سوژه دیگه پیدا کنه چرا به تو بی احترامی میکنه

داداش همینه دیگه ، وای من که حوصله م سر میره به داداشم میگم یه استند اپ برو یعنی مسخره بازی ادای خودم یا بابامو درمیاره میخندیم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
داداش همینه دیگه ، وای من که حوصله م سر میره به داداشم میگم یه استند اپ برو یعنی مسخره بازی ادای خود ...

عموت جو داده الکی فکر کنم خودش پسر نوجوان هنوز نداره

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
عموت جو داده الکی فکر کنم خودش پسر نوجوان هنوز نداره

چرا اتفاقا پسر خودش از داداشم دوسال بزرگتره میگفت من به پسرم گفتم خانواده خط قرمزن برو با چیز دیگه شوخی کن با مادرت یا خواهرت حق نداری شوخی توهین آمیز بکنی

چرا اتفاقا پسر خودش از داداشم دوسال بزرگتره میگفت من به پسرم گفتم خانواده خط قرمزن برو با چیز دیگه ش ...

چی بگم ، بنظر من همه ی مزه ی پسر نوجوان ها همین کاراشونه کلا داداش اینجوریه من شوهرمم همش با خواهرش ازین حرفا دارن و میخندن

منم اینو میدونم و بهش توجه نمیکنم ولی عموم اعصابمو خورد کرد میگفت بره یه سوژه دیگه پیدا کنه چرا به ت ...

عزیزم جو خانواده اونا لابد با جو خانواده شما فرق داره

عموت فکرکرده تو ناراحت میشی و مظلومی چیزی نمیگی خواسته ازت دفاع کنه

ولی تو میگفتی نه عمو ماباهم شوخی زیاد داریم و ..

2706