2737
2734
عنوان

خانم هایی که شوهراشون جذابن

1208 بازدید | 81 پست

شمام مثل من همش حرص میخورین؟بااینکه هم واقعا دوسم داره اهل خیانت نیس خداروشکر هم از لحاظ ظاهری هم سطحیم ولی واقعا تو خیابون اذیت میشم بعضی وقتا دخترا جلوی خودم بهش امار میدن واکنش شماها چیه تواین جور مواقع چیکار کنم انقد اعصابم خورد نشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

چرامن اصلا حساس نمیشم طبیعیه؟حنثی هستم یک بار فقط واکنش نشون دادم شوهرم ذوق زده شدک برام غیرتی شدی تودلش مونده بود من حساسیت نشون بدم 😐😐 شایدم چون این اطمینان بهم داده ک براش کافیم حتی از سرشم زیادم بنده خدا میگ دائم

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿

شوهر منم خوبه،ولی نه اونقدر جذاب اما موقعیت شغلی و مالی خوبی داره دخترای کم سن و سال هم بهش توجه میکنن که باعث خنده ست،آره واقعا گاهی وقتا ناراحت میشم اما چه میشه کرد خیلی وقتا نادیده میگیرم

جدی میری دعوا میکنی ؟ تورو خدا بگو چطوری میری و چی میگی 

مثلا همین قبل عید موقع خرید مانتو دختر فروشنده قشنگ داشت با چشاش شوهرم میخورد باعشوه راجب مانتوها صحبت میکرد رفتم قشنگ صورتشو گرفتم با دستم گفتم به من نگاه کن من اومدم مانتو بخرم این نمیخواد بخره که داری با چشات قورتش میدی

2706