2733
2739
عنوان

خانم هایی که شوهراشون جذابن

| مشاهده متن کامل بحث + 1330 بازدید | 81 پست
مثلا همین قبل عید موقع خرید مانتو دختر فروشنده قشنگ داشت با چشاش شوهرم میخورد باعشوه راجب مانتوها صح ...

دمت گرم   

من به شوهرم میپرم زورم به دخترا نمیرسه   

ولی خدایش تقصر دختراس من به شوهرم اعتماد ذارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان دعوا میشه    آخجون

نه آخه میخوام خودشو نگران نکنه

مگه آدم معمولی باشه بده؟مگه قراره همه جذاب باشن؟😃

من و همسرمم معمولی هستیم مگه بده آخه

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
والا ما هزاربار عکسشو دیدیم معمولیه خودتو نگران نکن

تو تاپیک هام بچه ها نظر میدن میگن خیلی جذابه شوهرت تو واقعیت هم فامیل هامون میگن

البته زیبایی چیز کاملا نسبیه نظر همه یکسان نیست ی آدم زیبا رو عکسشو بزاری همه یک صدا نمیگن بهش خوشگل ی سری ها میگن معمولی

مادرشو خواهراش که دیگه هیچ حالا بااینکه هم سطحیم همش میگن داداشمون خوشگله جذابه  منم آخر برگشتم ...

اصلا بحث تور نیست ، چون باهاش بهشون خوش میگذره فکر میکنن زندگی من تماما تفریحه! نمیدونن برای من اینجوری نیست 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740
من مهم نیست شوهرم اطمینان دارم کسی ذاتش بد باشه هرکاری کنی اخرش اون ذات خرابش   کار  خودشو ...

آره متاسفانه از همون دوران دوستی ام شکاک بودم کلا ولی چیزی ندیدم خداروشکر تاحالا ازش

نتونی که انقد گرگ ریخته توی جامعه دوروزه از دستت میگیرنش

درسته واقعا بعضی دخترا از شورش درمیارن 

یادمه یه دختره هم اومده بود تو مغازه شوهرم منم پشت خط بودم شنیدم دختر خیلی پررو برگشت گفت سلام آقا ببخشید من خیلی خونریزیم زیاده میشه برم اون پشت مغازتون نوارمو عوض کنم 😑😑😑😵‍💫😵‍💫😵‍💫😡😡😡

شوهر منم چنان قاطی کرداااا 

گفت گمشو کثافت بیشرف 

خلاصه از این بیشرفا زیادن 

♻️کارما♻️
2706