2737
2734
عنوان

نمیتونم بخوابم فکر میکنم پسرم اوتیسم داره.. بیاین رفتاراشو بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1273 بازدید | 106 پست
اصلا نمیفهه 😭😭😭اصلا 

بگووو بهش تمرررررین کن باهاش . تا امید نباش گلم ... من شربت امگا سه دادم بهش خوب بود براش از دکتر بپرس اگه اجازه داد بگیر براش ایرانیش دادم من ... تخم بلدرچین .. خرما . گردو خیلی خوبه و بادام درختی .. 

بله پسرت سالمه اوتیسم سرش داد بزنی ناراحتی عصبانیی درک نمیکنه گریه کنی باز هیچی درک نمیکنه بچت فقط ک ...

الهی خیر ببینی خیلی دلم اشوب بود باور کن مقاله رو میخوندم قلبم تیر کشید به شوهرم گفتم اونم گقت اره منم تعجب میکنم چرا تو صورتمون زیاد نگاه نمیکنه به حرفامون زیاد گوش نمیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی خیر ببینی خیلی دلم اشوب بود باور کن مقاله رو میخوندم قلبم تیر کشید به شوهرم گفتم اونم گقت اره م ...

کاکائو و شکلات کاکائو اصلا نده بخوره

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2

وا این‌جوری باشه همه اوتیسم دارن. همش طبیعیه خواهر من 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2728
امشب 10بار از مبلا بالا رفت و پایین اومد هی میوفتاد ولی تاثیری نداشت باید میرفت خیلی میترسم و

آه و ناله فایده نداره . بچه ای که ازکارهاش عقبه تو روند رشد . نیاااااز به تمرین و کار بیشتر داره و حوصله و شوق و ذوق و وقت گذاشتن . 

یه اساب بازی پارچه ای آدم بردار و روزی نیم ساعت با بچه ت بازی کن. توی اون نیم ساعت تمام فکر و ذهنت ب ...

چشم گلم... من چون شاغلم خیلی ازش غافل شدم دوروزه باهاش بابا تمرین میکنم همون روز اول دوبار گفت دیگه نگفته خیلی میترسم چون اصلا تو صورتم نگاهذنمیکنه بهش یاد بدم.. چشماشو میبنده 

بعد میگه گاگا

2738
چشم گلم... من چون شاغلم خیلی ازش غافل شدم دوروزه باهاش بابا تمرین میکنم همون روز اول دوبار گفت دیگه ...

پسر من سالمه خدا رو شکر. پارسال بردیمش حرم. چند دور با سرعت دور حیاط دوید بدون اینکه فکر کنه گم میشه. دو سالش بود. خادم حرم گفت یه نخ ببندید بهش که گم نشه

پسر منم به شدت کنجکاو بود. به زمین و زمان کار داشت

حرف هم دو سال و نیم که شد زبونش کاملا باز شد

اینم بگم زمانی که به دنیا اومد برعکس بچه های دیگه گردن می گرفت.یعنی خیلی کوتاه گردنش رو نگه میداشت.ولی بچه های دیگه اصلا نمی تونن گردنشون رو نگه دارن.نگه داشتن گردن یعنی سیستم اعصاب بچه سالمه 

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
بچه خواهرشوهرم دوسالشه حرفم نمیزنه اونم فقط میخاد بره 🤔🤔🤔🤔  برو خواهر برو بچت سالمه عیب نذ ...

عزیزم مادرم.. اون روزی بابام صداش میزد نمیفهمید بابام میگه چرا پسرت اسم خودشو نمیشناسه!!!! 

مطمئنم نمیشناسه به اینا ک فکر میکنم قلبم درد میاد

2706