2733
2739
عنوان

به این پدیده اعتقاد دارید؟

273 بازدید | 19 پست

اینکه دلیل اینکه هر کسی میاد تو زندگیت و بعدش سر هیچو پوچ میره حتما ی حکمتی داره و اون ادم زندگیت نیس

من فک میکنم اونی نیس که خدا برات در نظر گرفته و باید صبر کنی

کیا تجربه دارن در این زمینه؟

بله

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

اون چیز یا کسی که قسمتته حتما بهت میرسه، از کنارت رد نمیشه من شدیدا معتقدم مگه اینکه دست تو کار ببری که حتما چوبشو میخوری

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺

نه اعتقاد ندارم کلا به حکمت اعتقادی ندارم اینو ادما ساختن که خودشون گول بزنن و تسلی بدن که آره خدا حواسش بهمون هست اما اینجوری نیست البته این نظر منه 

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
ینی چی بیشتر توضیح بدید لطفا

ی آدمای نمک نشناسی اومدن تو زندگبمو رفتن ولی هنوز ک هنوزه بابت محبتای بیش از اندازه و کمکا و کارایی ک واقعا بی چشم داشت انجام دادم و من شدم تهش آدم بده پشیییییییمونم

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》
2706