2733
2739
عنوان

کارگردان نون خ خیلی بیشوره

| مشاهده متن کامل بحث + 9547 بازدید | 176 پست
در کل من اگه کرد بودم خوشم از این فیلم نمیومد و برام عجیبه آقاخانی خودش کرده اینجور ساخته فیلم رو . ...

اره واسه منم سوال بود

اگه کورد نبود خودش بعید نبود اون وقت

خیلی تعحب میکنم ازش خدایی

هرآنچه مرا به درد آورد مرا ساخت🌱                                       روز موفقیت‌نزدیک‌است🥰اندکی صبر...⛅️                                                         کچی کوردستان✌🏿😇   
درسته ولی بهترم میتونستن روش کار کنند پارچه های قشنگتر بخرن

تو عروسی روژان لباس عروس روژان و اون عروسی شیرینو فریبزر ک به  هم خورد لباساشون خوشگل بود 

پارچه خوشگلا رو گذاشتن برا عروسیاشون دیگه .

ز دست دیده و دل  هر دو فریاد ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب گلم توقع داری این لباسا تو سریال تلویزیونی پوشیده بشه؟بعد مگه این لباس ها برای مجلس هاتون نیست؟یعنی حالت عادی هم همینا رو میپوشید؟

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»
2728
اره واسه منم سوال بود اگه کورد نبود خودش بعید نبود اون وقت خیلی تعحب میکنم ازش خدایی

انگار متوجه نیست. باید مث ما تند تند پشت هم ببینه از آی فیلم 🤣🤣 تا بفهمه یکم بیشتر هوای هم‌ولایتی‌هاش داشته باشه . 

یه کمپین هم برای نوید محمد زاده راه بنداز تویی که دستت تو کاره همه جا نقش خلاف کار و معتاد بازی میکنه فردا روز نکنه زنش ازش طلاق بگیره

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...
سعید آقا خانی دختر خودشم بود همین دیالوگ‌ها پیاده میکرد ؟

حالا شما چرا اینقدر ناراحت شدی؟فیلمه دیگه،اونم بازیگره و از قبل میدونسته نقش و دیالوگش چیه که اومده بازی کرده.

2738

اسی جان میدونم چی میگی و درسته حرفت  خب اگه همین رسانه و مجازیو تلویزیون نبود اخه کی میخواس معیار زشتیو زیباییو تو مغز دختر پسرای نوجوون و جوون فرو کنه ک همه برن دنبال اعمال جراحیو خودشونو همه ب یه شکل درست کنن ؟

اینا همه با برنامه و هدف کاراشونو پیش میبرن دیگه الکی ک نیس

ز دست دیده و دل  هر دو فریاد ....
عزیزم همدانی هستید؟ بخاطر اسم کاربریتون میپرسم دانژه، خیلی ازش خاطره دارم 🥹😢

بله عزیزم همدانی ام.

فست فود دانژه که تو همدانه منظورته؟؟

من فقط لین اسم رو روی یه فست فودی دیدم.

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂
2706