2737
2739

من نامزدم (منظور همون کلمه ممنوعه فعلا عقد نکردیم )  برام کادو یه چیزی گرفته بود، دقیقا ازعین همون برای خودش هم گرفته بود ولی مال اون کیفیتش بد درومد( برای من اصله و گذونتره برای اون فیکه و ارزونتره)، حالا اون روز خیلی جدی  برگشت گفت اگه زیاد استفاده نمی کنی بیا عوض کنیم الکی هم می‌گفت وای برای من خیلی خوبه منم گفتم نمیدم الکی خودتو خسته نکن، حالا میگم دفعه بعدی که دیدمش ببرم براش بگم بیا برای خودت، بعد میگم بر شیطون لعنت، به نظرتون من الکی بزرگش کردم ؟

بله بیخود بزرگش میکنی.

کادو ک خریدی تموم شده رفته چشمت دنبالش نباشه.

نباید میزدی تو سرمال

زشته

اونم در همین حد خریده

نهایت سال بعد تو کادوت تجدید نظر کن

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
اره راس میگی این حرکتو بزنم خوبه 

یا حسین😐😐

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
اره راس میگی این حرکتو بزنم خوبه 

بهتزین راهه اگ با شکایت اینا بری جلو ممکنه اون طرف اصلا منظوری نداشته باشه بد بشه و اگ مثلا بخوای خودتو بزنی ب اون راه شاید بار دیگ سو استفاده کنه الانم خیلی مهربون و محترمانه ببر نگو پس میدم بگو این مال تو اونی ک برا خودته بمونه برا خودت جنسش خرابه مال من بهتره خوشت اومده بود میدم بهت طرف خودش میفهمه کلا همه چیو مییگره

من نخریدم اون خریده برای من 

بدتر شد ک 

الان مجدد خوندم

فکر کردم تو بهش کادو دادی مال تو گرونتره

دخترم زشته این حرکتا

فکر میکنه ندید بدید کادویی

تو هم عوضش خواستی چیزی بدی تو سطح خودش بهش بده!

نکنیییا😐😐

فقط اونی ک گفتش اونطوری بهش بگو

زشته بابا😐وظیفشه مگ کادو بگیره؟😐😐

بابا شوهر به زنش به زور نفقه میده😐

بدتر شد ک  الان مجدد خوندم فکر کردم تو بهش کادو دادی مال تو گرونتره دخترم زشته این حرکتا فک ...

با دعوا که نمیدم میگم بیا دوس داشتی رای خودت من استفاده نمیکنم تو ببر استفاده کن، ناراحتم انگار چشمش دنبال اون کادو هست