2733
2739

حالا من میخام بهتون بگم شما که بارها شمال رفتین 

تجربه کردید 

حالا جاهای جدید رو برید ایران پر از قشنگیه 

یکی از جاهای قشنگ با آب و هوای فوق العاده خنک پر از ابشارای مختلف شهرکرد و یاسوج برید یه درختا و باغ ها و چشمه هایی از وسطشون جاریه از شمال قشنگتر اب و هوام که شرجی نیس اصلا خنک و بکر 

تو استان اصفهان هم علاوه بر خود شهر اصفهان 

ابشار نیاسر ،ابشار سمیرم ،گلاب گیری قمصروکاشان و....اینا هم خیلی قشنگ و کمتر شناخته شده هستن اگه برید پشیمون نمیشین 

شماهم اسم چند تا شهر یا مکان تفریحی بگین ک واقعا ارزش رفتن داره اما مهجور مونده

همه جای ایران قشنگه 

من میخام یه بار سفر به سیستان بلوچستان رو تجربه کنم و همچنین هرمزگان

خود شهر من تبریز هم قشنگه به حرف های کسایی هم تو بدمونو میگن توجه نکنین

یه دختر ترک❤ توی تاپیکم پست میزارین میخونم اگه نتونستم ریپلای کنم لایک میکنم.عاشق گردوام برای همین اسم کاربریمو گذاشتم girdakan که همون گردو توی زبان خودمه:)))...ISTP ..‌. این کاربری دست یه نفره ولی بعضی وقتا جای دوستش هم تاپیک میزنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دزفول

دزفول 

دزفول

نگم از قشنگیش و خوبی مردمش

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
2728

شهرکرد واقعا عالیه و چقدر هم محروم واقع شده کمتر کسی برای مسافرت می‌ره اونجا 

اما من دو بار رفتم 

یکبار تو کوهرنگ کنار چشمه دیمه چادر زدیم یک شب،، واقعا بعد سالها حس کردم زندگی کردیم 

نه سری نه صدایی آسمون تمیز پر از ستاره 

یکبار هم رفتیم فارسان و پل زمان خان و جاهای دیدنی که موزه شده بود عالی بود عالی 

همه جای ایران قشنگه  من میخام یه بار سفر به سیستان بلوچستان رو تجربه کنم و همچنین هرمزگان خود ...

تبریز زیاد جای دیدنی نداره فقط کندوان واقعا متفاوته

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
شهرکرد واقعا عالیه و چقدر هم محروم واقع شده کمتر کسی برای مسافرت می‌ره اونجا  اما من دو بار رف ...

دقیقا اسم مکان هایی که بردی محشره 

سمت حمزه علی و مادر دختر و ...اینا هم که تابستونا جای سوزن انداختن نیست

2740
تبریز زیاد جای دیدنی نداره فقط کندوان واقعا متفاوته

کل استان منظورمه 

طبیعت اهر و کلیبر هم خیلی خوبه جنگل های ارسباران 

جلفا هم که مشهوره دیگه

یه دختر ترک❤ توی تاپیکم پست میزارین میخونم اگه نتونستم ریپلای کنم لایک میکنم.عاشق گردوام برای همین اسم کاربریمو گذاشتم girdakan که همون گردو توی زبان خودمه:)))...ISTP ..‌. این کاربری دست یه نفره ولی بعضی وقتا جای دوستش هم تاپیک میزنه
دقیقا اسم مکان هایی که بردی محشره  سمت حمزه علی و مادر دختر و ...اینا هم که تابستونا جای سوزن ...

بله واقعا از قشنگترین سفرهای عمرم بود 

جالب می‌دونی کجا بود وقتی رفتیم شهرکرد و آدرس میپرسیدیم 

میگفتن مسافرین بیایین خونه ی ما یه شب مهمان باشین 

وای چقدر مهربون بودن 

کل استان منظورمه  طبیعت اهر و کلیبر هم خیلی خوبه جنگل های ارسباران  جلفا هم که مشهوره دی ...

رفتم اون طرفا حتما  باید طبیعت اطرافش رو برم 👌🏽

بله واقعا از قشنگترین سفرهای عمرم بود  جالب می‌دونی کجا بود وقتی رفتیم شهرکرد و آدرس میپرسیدیم ...

دقیقا میخاستم به مهمان نوازی مردم هم اشاره کنم 

لرا مهربونن خونگرمن خاکی هستن خیلی 

شما از کدوم استان هستین؟

من کل ایران دوست دارم واقعا قشنگ هستن هرسال یه شهر انتخاب میکنیم برای سفر امسال رفتیم چابهار خیلی عالی بود مردمان خوبی داشت خیلی مهمان نواز بودن از همشهری رد می‌شدیم خیلی احترام مهمانهارو داشتن از همی جنوبی‌ها عزیزم ممنونم بابت مهموان نوازیشون هر جا که میرم به همه میگم 

دقیقا میخاستم به مهمان نوازی مردم هم اشاره کنم  لرا مهربونن خونگرمن خاکی هستن خیلی  شما ...

چقدر دل پاک و خاکی 

حس کردم مردم صبور و با حوصله ای داره 

میشه نگم عزیزم آشنا دارم اینجا 

نمیخام احیانا روزی شناسایی بشم 😬

2706