2733
2739
نیستی اخرای سال بازداری 

میشه خواهش کنم لطفا بگی راجع به من و محمد چی حس میکنی عاقبتمون چی میشه؟ اسم خودم لعیا

پس از این، هر نور لطیفی که مرا لمس کند تو خواهی بود. پدرم…🖤 برای پدرم یه صلوات یا فاتحه می‌فرستید لطفا؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بزار من جوابتو بدم این یه بازی روانیه دقیقا باهات کاری کرده که ندونی دوست داره یانه باید بمونی یا ...

کلا روانی شدم

نهایتا دل به جایی میرسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ .                                                                                           حرفی سخنی؟؟؟😉          https://abzarek.ir/service-p/msg/1785823             باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
2738
درست بودن یا نه؟ اگه یکم تلاشتو بیشتر کنی دبیری قبولی اما کاراتو به تعویق میندازی 

عزیزم چندماهه اقدام کردم برای دختردوم الان شش روزبه پریودم مونده دلت میگه باردارم یانه بچم چی دلت میگه دخترمیشه یانه چون فقط دعامیکنم وخیرشوازش خاستم

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
هرچی بیشتر بیوفتی دنبال بیشتر خوشش میاد همین رفتارشو چه بسا شدیدتر تکرار میکنه یه مدت خود دار باش ...

عزیزم شماحس ششم دارین!  ازمنم بگین پست قبلیم گفتم

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
هرچی بیشتر بیوفتی دنبال بیشتر خوشش میاد همین رفتارشو چه بسا شدیدتر تکرار میکنه یه مدت خود دار باش ...

آره صب میکنم

نهایتا دل به جایی میرسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ .                                                                                           حرفی سخنی؟؟؟😉          https://abzarek.ir/service-p/msg/1785823             باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
زود رنجی  چشمای خیلی درشتی نداری ولی کوچیکم نیستن چشات  قدتم ۱۶۰تا۱۶۵  فکر کنم پوست ...

یه فرم برای کار پر کردم گفتم چهارم میام کفتن سوم بهت زنگ میزنیم بنظرت بهم زنگ میزنن کسی جام نمیزارن اگه اوکی شد بنظرت کار خوبیه؟؟؟

راجب اون گفتم بد اخلاقی اینا شوخی بود آدم خوبی هستی زود رنجی دبیری ازدواجت نزدیک نیس ۴ ۵ سال دیگه آ ...

یه فرمی برای کار پر کردم گفتم چهارم میام سرکار گفتن سوم بهت خبر میدیم بنطرت بهم زنگ میزنن کسی جام نمیزارن ؟ اگه اوکی شد بنطرت کار خوبیه؟

2706