2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@00aseman00 خیلی عصبیه از دستم؟؟؟ پشیمونه از رفتارش؟؟ خدایی ابجی هرچی حس کردی بگو 💔💔💔

@00aseman00

جواب بده💔💔💔💔🥲🥲🥲🥲

میشه برای رسیدن به خواسته هام صلوات بفرستین امیدوارم هزار برابرش به شما برسه 🦋💙
2731
اره  فک کنم امشب پیام داده

ممنونم🥺🥲نه پیام نداده امشب

من ممد پلاستیکی ام دختری که شانسش عین خودش پلاستیکیه...شاید باورتون نشه ولی هرروز روز تولدم یکی میمیره،دختری که به امید پزشکی اومد تجربی حالا دنبال پراید دست دوم قاطیه برا راننده اسنپ شدن....وقتی از جلسه امتحان میام بیرون مثل این دکترای که از اتاق عمل میان بیرون میگن ماهمه تلاشمونو کردیم ولی نشد....انقد سینگل موندم که اسمموتایپ میکنم ناخوداگاه ایموجی عقاب میفته کنارش.... تازه تو خونمون اتاق من بدبخت نقش یخچال داره هرکی حوصلش سر میره میاد باز میکنه یه نگاهی میندازه دوباره میبنده😐
ببخشید شما چون چن بار پرسیدی واقعا قاطی کردم ی چیزی بگو یادم بیاد حسم کار کنه دوباره😂

چی بگم من همونم که گفتتم بحث داشتیم و ..

حس میکنی پشیمونه از رفتارش؟؟

واقعا دوسم داره؟؟

خیلی عصبیه از دستم؟

2740
ببخشید شما چون چن بار پرسیدی واقعا قاطی کردم ی چیزی بگو یادم بیاد حسم کار کنه دوباره😂

آسمان جون من سال ۹۸ بچم سقط شد میشه بگی جنسیتش چی بوده؟ گاهی میاد تو خوابم

خدایا شکرت
اره  فک کنم امشب پیام داده

وای اینو یادم رفت بپرسم اینکه تو زندگی امیر کسی هست دختری هست که دلش بهش گرم باشه از ویزگی های دختره بهم میگی

من ممد پلاستیکی ام دختری که شانسش عین خودش پلاستیکیه...شاید باورتون نشه ولی هرروز روز تولدم یکی میمیره،دختری که به امید پزشکی اومد تجربی حالا دنبال پراید دست دوم قاطیه برا راننده اسنپ شدن....وقتی از جلسه امتحان میام بیرون مثل این دکترای که از اتاق عمل میان بیرون میگن ماهمه تلاشمونو کردیم ولی نشد....انقد سینگل موندم که اسمموتایپ میکنم ناخوداگاه ایموجی عقاب میفته کنارش.... تازه تو خونمون اتاق من بدبخت نقش یخچال داره هرکی حوصلش سر میره میاد باز میکنه یه نگاهی میندازه دوباره میبنده😐
چی بگم من همونم که گفتتم بحث داشتیم و .. حس میکنی پشیمونه از رفتارش؟؟ واقعا دوسم داره؟؟ خیلی عصبی ...

ببین الان داغه زیاد اهمیت نمیده

ولی میدونم اخرش بهت فک میکنه 

ی حالت پریشونیی میوفته تو دلش یدفه

دوست داشتنش گنگه واسم...قدرتو نمیدونه

ببین الان داغه زیاد اهمیت نمیده ولی میدونم اخرش بهت فک میکنه  ی حالت پریشونیی میوفته تو دلش ی ...

اخه رفتاراش خیلی مشخصه که دوسم داره ولی نمیگه

🥲🥲🥲

2706