2733
2739
عنوان

دعوای امشب منو خاهر شوهرمو داستان زندگیم لطفا بیاید باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 345061 بازدید | 924 پست
بسیار حق و یک نکته رو من اضافه میکنم اینکه بچه های خود آدم هم ممکنه با هم دعوا کنن حتی اگر میخواین د ...

سلامت باشید🌺

بله کاملا درسته. 

دقیقا نکته در نوع نگرش به اون بچه هاست. 

و البته در کل بهتره در دعوای بچه ها حتی بچه های خودمون هم تا حد امکان دخالت نکنیم و صرفا دورادور مراقب باشیم. 

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بقران نابودم کردن ن خودم ن دخترم ارامش نداریم تو لری باید بیشتر درک کنی ایما خومو لریا چطوریم

استاتر خود شما مگه دوست داشتی شرایط خانوادت بد باشه تا مجبور به ازدواج بشی ؟؟

والا این دو تا بچه هم دوست نداشتن پدر مادرشون بمیره و با زن برادر زندگی کنن !

باز خوبه یه حقوقی دارن وگرنه شرایطشون بدتر بود !

رفتار شوهرت با خواهراش چطوره ؟اگه رفتار اونم بد باشه که آینده خوبی برای اون دوتا نمیبینم 

2731
2740

جز مشاور هیچی نمیتونه کمکت کنه

دوطرف حقدارید و خسته اید

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️

به همسرت بگو خونه دوواحدی بگیره و چند ساعتی در روز جدا از هم باشین.خواهر بزرگه الان میتونه مراقب خواهرش باشه و حقوقشونم به حساب خودشون واریز کنید گناه دارن 

بچه دومی شما بدنیا بیاد اختلافات بیشتر میشه 

خداهیچ بچه روبدون پدرومادر نزاره،اونجا که بهشون گفتی لعنت برپدرمادرآدم درغگو خیلی آتیش گرفتم ازت،تورابه خدا انقدربااین بچه ها کل کل نکن حقوق پدرشون تمامش به دخترامیرسه بده بهشون.آخه آرایش اون بچه چه ربطی به توداره دخالت کردی.مطمعنم خوراکی هاراهم ازاون طفل معصوم ها قایم میکنی بهشون نمیدی.نکن اینطوری آه بچه یتیم  میگیردت.

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       
بزرگه سنش خوبه شوهرش بدید خواهرشم بفرستید پیش خودش هم شما راحت بشید هم اونا

اینو جدی گفتی؟

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️
2706