2737
2739
عنوان

دعوای امشب منو خاهر شوهرمو داستان زندگیم لطفا بیاید باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 345051 بازدید | 924 پست
واقعا بعضی وقتا آدم درمونده میشه میاد اینجا ک راهنمایی بگیره.خودمون باید بزاریم جای طرف و روشنم کنیم ...

بله حرفت درست اما نیان یک طرفه قضاوت کنن و اسی و شیر کنن بره جنگ بیشتر من مطمعنم تقصیر اسی هم هست 

شما نباید همسرتون رو تو شرایط دعوا بزارید چون نه میتونه شمارو ول کنه نه اونا رو فقط از بین میره .سعی کن اون بچه هارم درک کنی من خودم یتیمم خود بی پدر مادری سخته .شما هم وسط دعوا حرفای اشتباهی به اونا زدی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم گفتم پس فلانی ینی شوهرم هرچی دراورده چی؟ ما با این حقوق زنده ایم؟؟ بعدشم شما چ بودیت چ نبودیت ح ...

اگه حقوق تامین اجتماعی می گیرند دیگه به پسر چیزی نمی‌رسه حقوق مال دخترا میشه

حالا امروز دقیقا دخترم رفت کنترل رو ازش گرفت منم گفتم عیبی نداره بهش بده دیدم بهش نمیداد هی دستشو می ...

این برخوردها به خاطر فاصله سنی شون طبیعیه. حالا این بچه ت به دنیا بیاد، پنج سال دیگه میبینی با خواهرش هم همین مسائل رو خواهد داشت

2728
وای ... اولاشو که خوندم گفتم خدا صبرت بده استارتر. ولی هر چی داری تعریف میکنی و پیش میری روانم بیش ...

هفت تومن دو تا بچه چی اضافه میمونه خواهر؟ 

البته حرفاتون درسته که کل حقوق پدر شوهر برای این دو تا بچه ست

منم گفتم پس فلانی ینی شوهرم هرچی دراورده چی؟ ما با این حقوق زنده ایم؟؟ بعدشم شما چ بودیت چ نبودیت ح ...

حقوق بابا به پسرش نمی‌رسید.اگه فقط پسرش بود بعد مرگش قطع میشد.

اون حقوق قانونا فقط و فقط به دخترها میرسه

چقدر تو صبوری دختر چقدر تو صبوری 

خوشابحال همسرت 

اما در مورد موضوع پیش اومده که قطعا اولین بار بوده اما از قبل هر دوشون اتش زیر خاکستر بودن 

فعلا هر سه تاتون نیازمند این هستید که اروم بشین 

در مورد هدیه و پولی که بهشون میرسهیه حساب مشترک باز کنید و هر چیز شخصی که میگیرید از اون حساب باشه و فقط به دختر بزرگ بگین لطفاً

چقدر دختر کوچک تحت فشاره 

اصلا شما بگو مهربونترین زن دنیا باز به پای مادر میرسه ؟! قطعا نه.

لطفا بیشتر در اغوشش بگیر 

تو خلوت خودت و دخترت دحترت رو بیشتر مورد مهرو محبتت قرار بده ببوسش بغلش کن 

هر ازگاهی مثلا یه روز در هفته دخترا رو بفرست خونه عمه دایی یا عمو اابته قصد جسارت ندارم اگه تو خونه ادمهای امنی هستند 

با دخترت تنها باش بیرون برید و خوش بگذرونید که دخترت هم اسیب نبینه 

اما در مورد دختر کوچکه ببخشید اما از الان به دخترت یاداوری کن کنترل برداشتن اب خوردن قاشق اوردن جز کارهای شخصی ماست خودمون باید برداریم و به بقیه دستور ندیم 

شما که زحمت کشیدی و اابته بعد از زایمان این حسادتها به اوجش میرسه.

شما الان هورمونات بهم خورده از این بحث ها زیاد خواهی داشت

از الان باید خیلی مراقب باشی 

رابطه توت با همسرتون چطوره ؟

خوب اوضاع رو مدیریت میکنه یا نه 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2740

لابد این چند سال همش خود خوری کردی گفتی اگه دخترا نبودن حقوق پدر شوهر بع شوهرت می‌رسید نه عزیزم دخترا هم نبودن یه قرون به شوهرت نمی‌رسید 

واای پول آب و برق هم باهاشون  حساب میکنید ای داد بی داد 😂😂😵‍💫

اره من کلا هیچی تو دلم نیست یک ساعت بعد از دعوا نشستیم پیششون باهاشون حرف زدم ولی ن اینکه بغل یا چیز ...

پن

اسی

شرایطتت واقعا سخته ولی خب شده دیگه

نباید هر چیزی که میشه خودت پا پیش بذاری

بنظرم ب شوهرت بگو و بگو ک رمانی ک من ازدواج کردم همسن خواهر بززگت بودن و زندگی رو طوری بچینین ک کمی نسولیت بیشتر بهش بدین،حتی شدا خودتو ب دل درد و حال بد بزن 

اشنباه کردی ک براب خودت خرج نکردی و ب اونا زیاد بها دادی،ب اونان بها میدادی ولی باید برا خودتم بیشتر خرج میکردی

با شوهرت بگو با خواهرش حرف بزنه،حرفتز زشتی زده ک خونه ماس تو اومدی و ....بگو واقعا اینه جواب زحمات من؟!

و واقعا در اولین فرصت ددتا واحد جدا بگیرین تا یکم خواهرشو بزرگ کنه و اینقدر ازاد نباشه ک نا سپاس بشه!

برشوهدت بگو انتظار داشتم بیاد بیرون شرایط،و ارون کنه ،من مثل مادر مرافبشون بودم الان و باردارم نبتید درک کنه ک بیشتر مراقب باشه!

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما  
بخدا حتیییی ظرف غذاشم نمیشوره حتی الان ک استراحتم مثلا مدادم باید پا گاز باشم ساعت ۱۲ میرن باید ...

واه!!!!

خو نقصر خودتی !!!!

اومدی ببخشید شرپندم مثل کازگر براشون کار میکنی!؟

چرا از اول اینجوری عادتشون دادی!!!!

مگه ما خونه مادرمون کار نمیکردیم!؟

اینقدر خدملت رایگان دادی ک اینجوری شده رفتارشون!

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما  

حقوق پدری که فوت شده به پسر بالای ۱۸ سال نمیرسه .فقط به دخترا میرسه تا هر وقت مجرد باشن یا اگه مادر در قید حیات باشه به مادر میرسه

حقوق پدر به پسر نمی‌رسه عزیزم 

پسر از هجده سالگی حقی ندارد بابت حقوق 

2706