2737
2734
عنوان

همین الان با شوهرم دعوام شد💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1770 بازدید | 67 پست
از نو شروع کن بعضی وقتها بعضی اشتباهات قابل بخششن چون یکبار اتفاق میفتن اگه میدونی شوهرت خیلی اهل خی ...

بار دومش بود💔

وابنکه اخلاقش بامن یجوریه که بار آخرشم نمیشه

دوباره پتانسیل داره که بره

زود وا میده

زنشو به چشم کلفت خونه و پرستار بچه میبینه

که گه گداری هم بیاد میل جنسیشو خالی کنه

از نظر پول و رفاه و آسایش کم نمیزاره ولی چه فایده

من بارها به زندگیم فرصت دادم ولی سو استفاده کرد الان فقط دوس دارم ازم فاصله بگیره ولی خب محدودم نکنه

تو که بخاطر بچه ت برگشتی بخاطر همین بچت هم باید گذشته رو فراموش کنی وزندگی جدیدی برا خودت شروع کنی ( ...

ایثار کنم که اول بره سر وقت اون زنه بعدم چند روز یبار بیاد پیش من که من بهش شک نکنم

هزار تا مریضی بگیرم ازش 

بگه خره نمیفهمه

درسته الانم حال خوشی ندارم هرچقد بهش پشت کنم به ضرر خودمه

ولی حداقل عزت نفسم غرورم سرجاشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با خودت بگو تهش چیه؟بدخلقی کنی تا کی؟نتیجش چیه؟این وسط ضرربیشتر با کیه عزیزدلم؟ گاهی وقتا گذشت لازم ...

خب همین برام خییییلی سخته😭بخدا منم غرور دارم آدمم

هنوزم بهش شک میکنم هنوزم اون تلاش نمیکنه دل منو بدست بیاره

آره درسته خودم بیشتر از همه ضرر میبینم ولی چقدر کوتاه بیام 😭

2731

کینه و نفرت شما هم همه چیزو بدتر میکنه یا از راه دوستی و عشق ورزی وارد شو با حرفای منطقی سربه راهش کن یا اگه انقدر کینه داری و اونم از لحاظ رفتاری قابل تغییر نیست و تو این زندگی داری عذاب میکشی جداشو ولی باید تلاشتو بکنی درست کنی دیگه هرکس طرف مقابلشو بهتر میشسناسه که چه جور ادمی هست 

2740
خب همین برام خییییلی سخته😭بخدا منم غرور دارم آدمم هنوزم بهش شک میکنم هنوزم اون تلاش نمیکنه دل منو ...

تو زندگی مشترک گاهی لازمه شما ده تا قدم برداری جای ی قدم 

آرامش مهم تره یا غرور؟دلت نمی‌خواهد بعد این همه وقت کینه ی شب آروم بخوابی؟یا با دلخوشی روزاتو بگذرونی؟چرا حق زندگیم از خودت میگیری آخه زن

شما استارتشو بزن رفته رفته ایشون متوجه اشتباهاتش میشه

با ی مشاور خبره صحبت کن 

حق تو ی زندگیه شاد این حق از خودت نگیر

خب همین برام خییییلی سخته😭بخدا منم غرور دارم آدمم هنوزم بهش شک میکنم هنوزم اون تلاش نمیکنه دل منو ...

حرف دلتو بزن بهش مردا حرف و جمله بندی که با منطق باشه قبول میکنن مشخصه اون نمیدونه چه رفتاری باهات داشته باشه چون بهت اسیب زده باید تلاششو بکنه ولی هیچ کاری نمیکنه مشاوره برید باهم بهتره

کینه و نفرت شما هم همه چیزو بدتر میکنه یا از راه دوستی و عشق ورزی وارد شو با حرفای منطقی سربه راهش ک ...

اخه میدونی از چی میسوزم

همیشه صداشو میندازه تو سرش که من حرفی نزنم

یا نگم فلان کارو چرا کردی

همییییشه حق بجانبه

حتی وقتی خیانتشو فهمیدم با کمال پررویی گفت تو کم گذاشتی رفتم

با اینکه بخدا من همیشه بهترین بودم براش

قیافه بگی سرترم

فرهنگ خانوادگیمون از اونا بالاتره

خوشگلی دارم و این باعث شده هیچ جا تنها نزاره برم

رو من انقد حساسه ولی خودش صبح تاشب بیرون از خونه هر گهی میخوره

تو زندگی مشترک گاهی لازمه شما ده تا قدم برداری جای ی قدم  آرامش مهم تره یا غرور؟دلت نمی‌خواهد ...

میگی یه شب آروم؟

بخدا وقتی باهاش رابطه دارم تا صبح گریه میکنم که چرا بازم وا دادم

اون با من کاری ندلشته باشه من آرومم

از رابطه جنسی متنفر شدم😭اون منو به این روز انداخته

چرا یه قدم کوچیک واسه تسکین دل من برنمیداره

چرا بعد اینهمه مصیبت هنوووزم من باید اونو تو دستم نگه دارم😭😭💔

حرف دلتو بزن بهش مردا حرف و جمله بندی که با منطق باشه قبول میکنن مشخصه اون نمیدونه چه رفتاری باهات د ...

مشاوره نمیاد

اصلا حرررف نمیزنه بخوامم پیام بنویسم یا مبخونه جواب نمیده یا هم مینویسه عصاب منو خورد نکن بزار کارمو بکنم

تو خونه ام حرف نمیزنه

2706