2737
2739
عنوان

دعوای امشب منو خاهر شوهرمو داستان زندگیم لطفا بیاید باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 345053 بازدید | 924 پست
اونا باید خوبی رو درک کنند  مطمین باش به نفع خودشونه  احتمالا اطرافیان هی لی لی به لالاش ...

دقیقااا بخدا دقیقاا حتی جرات نمیکنم بگم این کار بده این کار خوبه . بدجور تو زندگیم گیر کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پرتشون کن بیرون پرو ها رو. واسه ۸۶۰۰ هار شون.نفری ۳۵۰۰ میرسه بهشون....

چرا شیرش میکنید‌. نارواست این راهنمایی کردن شما. یه یتیم ۱۱ ساله محبت میخواد هار شده پرتوشون کن بیرون چیه. از خدادبترس عزیزم. قطع یقین ماهی ۷ تومن اون دوتا بچه خرجشون نمیشه‌. بعد یه زن ۳۰ ساله سر نوتلا دعوا شده با بچه بعد شما فتوا میدی پرتشون کن بیرون. خدا پدر مادرتو برات حفظ کنه اما خودتو یه لحظه بذار جای اون بچه ۱۱ ساله‌ و اون دخار ۱۸ ساله که اخمی به خواهرش کنن آهش تا در خونه خده میره. چرا پرتشون کنه بیرون از اول قبول نمیکرد این ازدواجو. والله راست گفتن حتی از قبل اونا دارن زندگی میکنن‌ گویا حزف حق تلخه همیشه

منم ۱۷ سالم بوده ازدواج کردم و هیچوقت هیچ کوتاهی نکردم خودشم میگن همیشه تا اینکه دخترم ب دنسا اومد ...

عزیزم شما سرپرستی دوتا یتیم رو به عهده گرفتید. فک کن دوتا بچع رو از بهزسیتی اوردی باید همون قدر صبور و مهربون باشه‌ اونا رو بچه خودت بدون هم صبور تر میشی هم کارت پاداش داره پیش خدا.  بخدا گناه بزرگیه دل یتیم رو شکوندن.  خصوصا که شما از حقوقشونم دارین میخورین که توی قران گفته شده نباااااید مال یتیم رو بخوری‌. نذار اجر کارات از بین بره

2731
نگو عزیزم این خانم برای نجات خودش رفته وارد زندگی اونا شده اسمش بزرگی نیست. در ازای رهایی خودش از زن ...

نجات خودش چیه 

خب این بنده خدا هم مثل بقیه ازدواج کرده شرایطش خیلی سخته 

نجات خودش چیه  خب این بنده خدا هم مثل بقیه ازدواج کرده شرایطش خیلی سخته

گلم عزیزم. شرایط سخت رو خودش انتخاب کرده. در قرلن میگه اگه نمیتونید با دختر یتیم با عدالت و مهربانی رفتار کنید باهاش ازدواج نکنید. ایشونم اگه واقعا نمیتونستن با یتیم چطور باید برخورد کنن نباید ازدواج میکردن‌ ازدواج کردن بهشون رسیدن دمشون گرم. اما تا وقتی ازدواج کنن باید فک کنه دختراشن بچه یتیم دل شکستن نداره که. اونم بچه ۱۱ ساله یا دختر حساس ۱۸ ساله

چرا دختر ۱۸ ساله توی خونه مسئولیت داره  من دیدم مادرا به دختراشون ظرف شستن و غذا پختن میدن&nbs ...

بله ولی با مهربونی. با فکر اینکه این دختر ۱۸ ساله آغوش پر نهر مادر و سایه پدر براش حسرت شده. پس کمی مدارای بیشتر نیاز داره عزیزم

عزیزم شما سرپرستی دوتا یتیم رو به عهده گرفتید. فک کن دوتا بچع رو از بهزسیتی اوردی باید همون قدر صبور ...

شماهم حرف الکی میزنیا مگه ۸تومن چقدر میشه خرج خودشونم نمیشه

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میسپارم به خودت کمکم کن🙏🏻✨
2740
بخدا حتیییی ظرف غذاشم نمیشوره حتی الان ک استراحتم مثلا مدادم باید پا گاز باشم ساعت ۱۲ میرن باید ...

خواهر زاده منم ۱۸ سالشه والله دست به سیاه سفید نمیزنه. ولی ایشون چدن دختر خودت نیست حساس شدی

خواهر زاده منم ۱۸ سالشه والله دست به سیاه سفید نمیزنه. ولی ایشون چدن دختر خودت نیست حساس شدی

منم دست تنهام با خونه ای ک ۵ نفر توشه و مهمان میاد و میره زن خانه بارداره 

اینقد سر پا بوده ک از کمر درد  و زانو درد هی استخوناش صدا میدن

نمیدونم چرا همچین افکاری دارین

شماهم حرف الکی میزنیا مگه ۸تومن چقدر میشه خرج خودشونم نمیشه

۸ تومن حقوق همه بازنشسته های تامین اجتماعیه. یه سرچ کن متوجه میشی.  پدر من ۸ تومن حقوقشه. باهاش امورات زندگیشون رو میگذرونن‌ چرا الکی میگم. مگه دوتا بچه در ماه چقدر مخارج دارن. الکی جو ندید وگرنه در شما هم شریک گناه این خانم میشد. یه کم راهنمایی کنید هم ایشون آروم بشن هم رفتارش با اون دو طفل معصوم اصلاح بشه نه سر نوتلا دعوا راه بندازه

دقیقااا بخدا دقیقاا حتی جرات نمیکنم بگم این کار بده این کار خوبه . بدجور تو زندگیم گیر کردم

شستن لباساشون و اتو زدن با خودته؟اون بزرگه کنکوری؟

تو رو خدا خودتو ناراحت نکن شرایط سختیه ولی تحمل کن

اینام ازدواج میکنن میرن 

خدایا شکرت
2706