2737
2739
عنوان

دعوای امشب منو خاهر شوهرمو داستان زندگیم لطفا بیاید باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 345059 بازدید | 924 پست
نگاه نمیکنه شما زحمت آشپزی و خانه داری رو می‌کشی ؟ فقط حقوق رو میبینه؟  خودشم کار می‌کنه ؟&nbs ...

بخدا حتیییی ظرف غذاشم نمیشوره حتی الان ک استراحتم مثلا

مدادم باید پا گاز باشم ساعت ۱۲ میرن باید ناهارم ۱۱ اماده باشه

خاب راحت ندارم این حرف هارو ب هیچکس نمیتونم بزنم

ودیگه انقدر ریز به ریز سرشون منت نزار چقدر شکستن دل یتیم تاوانش سخته ها  وای چقدر دلم براشون س ...

شما نگاه کن این خانم خیلی بزرگی کرده اونا رو تا حالا نگهداری کرده ،اعصاب و روانشو گذاشته ، مردم حوصله بچه خودشونو ندارن ،والا خیلی از خودگذشتگی کرده ، حالا درسته اونا یتیم هستن، ولی ایشون اگه اخلاق نداشت اونا اینحور پررویی نمی‌کردن در مقابلش، حتما رو داده که آنقدر رودار هستن، 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا براشون بیمه سالانه میریزیم بقران برا خودم چیزی نمیگیرم اونارو شیک میکنم ولی همینه از محبت گل ها ...

ببین عزیزم شما وقتی روز اول قبولشون کردی قطعا این روزا رو دیدی. میتونستی قبول نکنی ولی اونا بچه بودن تو رفتی پیششون اینکه نتونستی براشون مادری کنی انقد خوب باشی وه حس مادری بهت داشته باشن ببخش منو نشون میده شما مقصری‌ اگه از اول برای اون بچه ۵ ساله مثل مادر بودی الان محال بود باهات لج کنه. شما برای رهایی خودت از خونه پدرت وارد زندگی اینا شدی مس منتی سرشون نداری. بعدم کی گفته اگه اینا نبودن همسر شما از حقوق پدرش بهره داشت؟ پسر بالای ۱۸ بشخ یه ریال از حقوق پدر بهش نمیرسه و همش حق ایناست پس نگو داداشتون از حقوق سهم داره. بعدم وقتی خرجشون از اون حقوق میره شما فقط محبتی ازت برمیومده سختت بود قبول نمیکردی قبول کردی باید مخبت کنی. اون بچه فقط ۱۸ سالشه شما حق نداری باهاش لج کنی. من بودم قبول نمیکردم همچین ازدواجی رو ولی شما هم بخاطر شرایط خودت قبول کردی پس وظیفته دز حقشون مادر باشی که نبودی وگرنه هیچ وقا بیتون لج نمیشد چون اونا بچه بودن شما رفتی‌ ببخش حزفام تلخ بود واقعا عذر میخوام اما مقصر کامل شمایید. اونا گدای محبت بودن و قطعا مادری نکردی در حقشون

منم گفتم لعنت بر پدر و مادر ادم دروغگو دیدم زورشون اومد منم گفتم اگه دروغ نمیگی پس نبایدم زورت بیاد

نمیشه قضاوت کرد اول که باید با این شرایط قبول نمیکردی حالام که قبول کردی سختی داره واقعا ادم با خواهر خودشم نمیتونه یک جا باشه ولی این چ حرفیه ک زدی بهشون😐

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میسپارم به خودت کمکم کن🙏🏻✨
2731
شما نگاه کن این خانم خیلی بزرگی کرده اونا رو تا حالا نگهداری کرده ،اعصاب و روانشو گذاشته ، مردم حوصل ...

با در نظر گرفتن اینا نوشتم 

خوب حالا که چی دعوا وبد رفتاری وناراحتی وتنرژیهای منفی ادامه داشته باشه خوبه یا ارامش وصبر همه چی تو ارامشه  دیگه هرکی یه امتحانی داره ازاین بدتر وضعیت مرگ هردو والدین هست که برای این دخترها اتفاق افتاده ایا اونا افسردگی نمیگیرن ایا اونا زجر نمی‌کشن

بخدا حتیییی ظرف غذاشم نمیشوره حتی الان ک استراحتم مثلا مدادم باید پا گاز باشم ساعت ۱۲ میرن باید ...

اشتباه کردی 

همون موقع که حرف پول میزنه 

میگفتی همه چی پول نیست عزیزم 

از فردا تو باید یه وعده بپزی 

ظرفا هم بشوری 

دختر خودت بود قطعا بهش سخت می‌گرفتی 

چون دختر خودت نیست می‌ترسی 

بعدم حقوقشو بگو شوهرت بده دست خودش که این همه ملاحظه شما رو ندید نگیرن، حتما جداشون کن ، دو طبقه بگیر تا خودش کاراشو بکنه

اره گوش میده ب حرفام منم همه چیزو عادلانه میگم منظورم اینه نذارم تو دلم بمونه و بگم یا دلمو بزرگ ...

همسرت رو آزار نده. نگو بهش. بچه ۱۱ ساله گله کردن داره آخه‌ فقط میخوایی شوهرت بره تو فکر؟ اونا رو باید واقعا به چشم بچه ت نگاه میکردی از اول و همین حالا. اسمشون رو نذار خواهر شوهر‌ به جلی ثواب ببخش داری گناه میکنی واقعا

2738
شما نگاه کن این خانم خیلی بزرگی کرده اونا رو تا حالا نگهداری کرده ،اعصاب و روانشو گذاشته ، مردم حوصل ...

نگو عزیزم این خانم برای نجات خودش رفته وارد زندگی اونا شده اسمش بزرگی نیست. در ازای رهایی خودش از زندگی قبلش طبق گفته خودشون باید در حق این بچه ها مادری میکرد‌ اونا فقط۵ ساله و ۱۱ ساله بودن‌ باید وقتی قبول میکرد به خودش میقبولوند که مادر اونا شده. دوتا یتیم رو به سرپرستی گرفته‌ اونا اسمشون خواهرشوهر نیست. ایشون به عنوان خواهرشوهر باهلشون تا کرده و داره میکنه. گناه دارن طفلیا

با در نظر گرفتن اینا نوشتم  خوب حالا که چی دعوا وبد رفتاری وناراحتی وتنرژیهای منفی ادامه داشته ...

اونا باید خوبی رو درک کنند 

مطمین باش به نفع خودشونه 

احتمالا اطرافیان هی لی لی به لالاشون گذاشتن 

من دیدم بچه مادرش طلاق گرفته 

قبلش مادره مثل ببخشید ..... باهاش برخورد می‌کرده 

ولی حالا مادرشوهر از دلسوزی جوری لوسش کرده که اصلا حال آدم بهم میخوره از بچه ،

من احتمال میدم استارتر خیلی محبت کرده

اینا اگه مادر خودشون بود باهاشون قاطعتر برخورد میکرد ، اما استارتر نمیتونه با توجه به شرایط

نگو عزیزم این خانم برای نجات خودش رفته وارد زندگی اونا شده اسمش بزرگی نیست. در ازای رهایی خودش از زن ...

منم ۱۷ سالم بوده ازدواج کردم و هیچوقت هیچ کوتاهی نکردم خودشم میگن همیشه

تا اینکه دخترم ب دنسا اومد بعد از یکی دوسال لج ها شروع شد

من نمیتونم اسمشونو ببرم میگم خاهرشوهر

استارتر عزیز واقعا شرایط فوق سختی داری به نظرم اول به همسرت کل داستانو هرچی پیش اومده بدون اینکه چیزی پس و پیش کنی بگو حرفای دلت وضعیت حساس بارداریت... اگه در توانتون بود دخترا جدا طبقه ی دیگه زندگی کنن یا اگه نه یه مدت لااقل برن پیش اقوامشون 

عزیزم دعوا و بحث بچه ها همیشه بوده و هست این روزام میگذرن به قران و خدا متوسل شو به خاطر تو دلیت هم که شده صبر و آرامش بهت بده 

از ته دل از خدا میخوام زندگیت بیفته رو روال چونکه قطعا زجرکشیده ای 

آدم را گفت ؛ هبوط تو                                               موقت است به من                                                         باز میگردی                                                    آدم اما ؛ خانه ساخت...
نگو عزیزم این خانم برای نجات خودش رفته وارد زندگی اونا شده اسمش بزرگی نیست. در ازای رهایی خودش از زن ...

چرا دختر ۱۸ ساله توی خونه مسئولیت داره 

من دیدم مادرا به دختراشون ظرف شستن و غذا پختن میدن 

چه عیب داره؟ 

دختر خودمم باشه باید ۱۸ سالگی توی خونه مسئولیت داشته باشه

2706