2733
2739

درست نمیشن فقط خودتونو نابود میکنین دارم میمیرم با خیال راحت خوابیده 

لجبازه وقتی راهنماییش میکنه نمیفمه  بعد ک مهلتش تموم شد میگه حالا ک فک میکنم راست میگی از غرورشه از لجبازیشه

من سر این اشتباهم همش باید تاوان بدم فقط تاوان میدم 

دخترم:/ s کاربریم حذف شده  کاربری دس دو نفره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم بهش گفتم حس بد دارم نمیدونم چرا بش برخورد خوابید 

باورت میشه نشستم فقط بی صدا اشک میریزم دردمو ب مامانم بگم دو روز دیگه همینو میزنه تو سرم میگه خودت میخواسی فقط کاش بمیرم از دستش شاید راحت شم

2740
ششچقدر مرد ی دنده و لجبازززز بده

بخدا خیلی دعا کن بمیرم از دستش راحت بشم 😭مونده بودم ب کی بگم کجا بگم زندگیو آیندمونو خراب کرد اجاره نشین باشم تا چن سال بخاطر بی عقلیش بخاطر لجبازیش 

باورت میشه نشستم فقط بی صدا اشک میریزم دردمو ب مامانم بگم دو روز دیگه همینو میزنه تو سرم میگه خودت م ...

خدانکنع عزیزم 

درکت میکنم واقعن تحملش سخته منم خیلی انرژی میزارم ولی یبارم نشد ب حرفم گوش کنه هعی

بگفتا دل ز مهرش کی کنی پاک   بگفتا آنگه ک باشم خفتع در خاک ❤👫🏻

مرد لجبازم مشاورا میگن قلق داره والا البته باید باهاش طرف باشی امتحان کنی ببینی چجوری روش،جواب میده. ولی ظاهرا تجربیات توی گروها و کانالاشون میزارن با سیاستایی که یاد میدن میارنشون توی راه  خدا میدونه

مردا همه همینن چون بچن  تو نمیتونی امرو نهی کنی و دستور بدی یا راه درست نشون بدی  فقط با ...

مگه من بدشو میخوام عمرمو میزارم پای زندگیمون برا دوتامون ولی گوش نمیده بهم 

2706