2733
2739
عنوان

هیچوقت عمرتونو پای مرد لجباز و بی عقل نزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 27 پست
از هر راهی بگی رفتم درست نمیشه ک نمیشه 

من نمی‌فهمم این مردان واقعاچرا اینقدر ی دنده هستن 

شوهرم ب شدتتتت ادم ی دنده ایه یعنی همیشه میگ اگه من ی کاری صلاح بدونم یعنی اون کار خوبه اگه بد بدونم یعنی اون کار بده 

من بهش میگم یعنی تو تو عمرت ی بار اشتباه نمیکنی 

همین چند وقت پیش سر خانواده بهش گفتم ببین اینقدر ب اینا رو نده تهش باز میارن تو کاسه مون از اون وقته که من سگ میشم حالا چی شده خانواده چنان گذاشتن تو کاسه مون ک نگو 

وقتی میبینی لجبازه دقیقا برعکس خواسته تو بگو 

بخدا نشستم با مهربونی گفتم باورت میشه کلی قربون صدقش رفتم گفتم پول کم نمیاریم کمکت میکنم طلاهامو میفرروشم یکم وام میگیریم ب خیال. خودم گفتم الان میگه اره درست میگی بجاش خونه دار میشیم 

کلی بهش گفتم صاحبخونهه لنگ پوله خونه رو داره ارزون میده گیرمون نمیاد بهتر از این خونه گوش نداد ک نداد فقط عین بز لج کرد با من ک ن تو نمیفمی من مردم و چی بعدم رفت و برگشت گفت راست میگی بزار زنگ بزنم همین ک زنگ زد گفت نیم ساعته قرار داد و بستیم😭💔

دخترم:/ s کاربریم حذف شده  کاربری دس دو نفره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدانکنع عزیزم  درکت میکنم واقعن تحملش سخته منم خیلی انرژی میزارم ولی یبارم نشد ب حرفم گوش کنه ...

خیلی دلم شکسته ازش بخدا گفتم تا ی هفته حرف نمیزنم باهاش بس ک بی عقله 

میگم مردا همشون همینن تا وقتی نیومده ازت کمک نخواسته تو حق کمک کردن نداری سکوت‌کن

هعی خواهر قضیه خرید خونه بود توضیح دادم بالاتر فقط دارم دق میکنم از دست کاراش

2731
من نمی‌فهمم این مردان واقعاچرا اینقدر ی دنده هستن  شوهرم ب شدتتتت ادم ی دنده ایه یعنی همیشه می ...

دقیقا بخدا همش فک میکنه اون حالیشه اون درست میگه 

بخدا نشستم با مهربونی گفتم باورت میشه کلی قربون صدقش رفتم گفتم پول کم نمیاریم کمکت میکنم طلاهامو میف ...

کلا بدون فکر کردن حس مخالفت داره باهات سعی کن زیاد باهاش کلکل نکنی فقط چیزی مهم بود نظر بده

2738
مرد لجبازم مشاورا میگن قلق داره والا البته باید باهاش طرف باشی امتحان کنی ببینی چجوری روش،جواب میده. ...

من ک هر روشی رفتم فایدع ندااشت

میگم مردا همشون همینن تا وقتی نیومده ازت کمک نخواسته تو حق کمک کردن نداری سکوت‌کن

وقتی گند زدن و کمک میخان فقط ....بعضی ضربه ها هم جبرانش سخته 

هرچه به قله نزدیکتر میشوم ، باد شدیدتر است
اتفاقا منم الان از دست شوهرم ناراحتم و باهاش قهرم ولی حیف صد حیف که چه میفهمن ک تو دل ی زن چ غوغایی ...

همیشه خوابش الویته براش من ک گفتم بمیرمم ی کلمه حرف نمیزنم با این آدم 

کلا بدون فکر کردن حس مخالفت داره باهات سعی کن زیاد باهاش کلکل نکنی فقط چیزی مهم بود نظر بده

دقیقا فقط میگه ن با اینکه دیده کلی جاها چقد راهنماش شدم 

هعی فقط خدا صبرم بده