2737
2739
استپ هم داشتم بعضی وقتا به جای کم کردن چند گرم اضافه میکردم ولی هی پرقدرت ادامه میدادم کالری شما خی ...

خیلی میترسممم از استپ وزنی

۸۴ کیلوام دیگه

وزن ضرب در بیست و از حاصل ۲۰۰ تا کم کردم

۸۴*۲۰=۱۶۸۰_۲۰۰=۱۴۸۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی میترسممم از استپ وزنی ۸۴ کیلوام دیگه وزن ضرب در بیست و از حاصل ۲۰۰ تا کم کردم ۸۴*۲۰=۱۶۸۰_۲۰۰ ...

ما با این روَش حساب میکردیم 

اون ستاره ها یعنی ضرب اون عدد هم شش ممیز بیستوپنجه

حساب کن ببین چند کالری میشه بعد برای کاهش وزن ۲۰۰ ازش کم کن اونوقت میشه کالری مصرفیت

در زندگی هرگاه حس کردی :    برای در یاد ماندن نیاز به یادآوری داری .....      اجازه بده تا فراموشت کنند....

اینم لینک گروه مدیرش خانوم فهیمه پیویش هم تو عکسی که بالا فرستادم هست

عزیزم لینک رو میزارم نی نی سایت اجازه نمیده ارسال کنم

پیویت رو تو ایتا بگو اونجا واست بفرستم

در زندگی هرگاه حس کردی :    برای در یاد ماندن نیاز به یادآوری داری .....      اجازه بده تا فراموشت کنند....
2728
اینم لینک گروه مدیرش خانوم فهیمه پیویش هم تو عکسی که بالا فرستادم هست عزیزم لینک رو میزارم نی نی سا ...

سلام منم میخوام

وزن شروع۶۷.هدف اول ۶۵.هدف دوم ۶۰.هدف سوم۵۸  عضو گروه سبز مانکن های زیبا
2738
اینم لینک گروه مدیرش خانوم فهیمه پیویش هم تو عکسی که بالا فرستادم هست عزیزم لینک رو میزارم نی نی سا ...

عزیزم ایتا ندارم باید نصب کنم

شما اسم گروهو بگو بی زحمت اگر سرچ کنم اونطوری برام میاره

مرسی زحمت میکشین راهنماییم میکنین

مرسی قشنگم  شد ۱۴۱۰ کالری  ۷۰ تا اختلاف

خواهش میکنم حالا ۲۰۰تا ازش  کم کن کالری مصرفیت میشه

عزیزم ایتا ندارم باید نصب کنم شما اسم گروهو بگو بی زحمت اگر سرچ کنم اونطوری برام میاره مرسی زحمت م ...

گروه  باانگیزه های ۱۶/۸💪