2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم کالری شماری میکنم امروز چند کالری خوردی؟

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
2731
2738
مرسی  یه خورت خوردم فکر نکنم کاری کنه

نه مهم نیست بعضی وقتا که خیلی هوس کردی یه کوچولو بخور تا ولع پیدا نکنی

منم با کالری شماری ۱۴  کیلو کم کردم

در زندگی هرگاه حس کردی :    برای در یاد ماندن نیاز به یادآوری داری .....      اجازه بده تا فراموشت کنند....
نه مهم نیست بعضی وقتا که خیلی هوس کردی یه کوچولو بخور تا ولع پیدا نکنی منم با کالری شماری ۱۴  ...

وااای باریکلااااا

پس من چند تا سوال کلی بپرسم🥳 

پیشاپیش معذرت میخوام اگر زیادن

ماهی چند کیلو کم کردین؟ استپ داشتین؟ ورزشم میکردین؟

بعد هفته ای باید ۲۰ کالری کم تر بخورم دیگه؟

و شما کالریتونو دقیق دقیق پر میکردین یا کمتر و بیشتر میشد؟

و اینکه من کالریم خیلی زیاده اصلا شبیه کسایی که رژیمن نیستم، به نسبت روزایی که رژیم نبودم کم میخورما اما همچنان زیاده همین مقداری که تو رژیم میخورم با این مقدار میتونم کم کنم؟

وااای باریکلااااا پس من چند تا سوال کلی بپرسم🥳  پیشاپیش معذرت میخوام اگر زیادن ماهی چند کیل ...

دقیق نمیدونم ماهی چند کیلو بود ولی کلش تو شش ماه تموم شد 

من تاپیک یه خانومی رو اینجا دیدم که تو ایتا گروه رژیم داره و رایگان اطلاعات خیلی خوبی میده با کمک ایشون تونستم اگه میخای لینک کانالش رو واست بزارم 

ورزش هم چون دوتابچه ی شیربه شیر دارم اصلا وقت نمیکردم تو خونه سعی میکردم یکم پیاده روی داشته باشم 

کاهش کالری مصرفی هم بر طبق وزنه هر هفته پتجشنبه ها وزنکشی داشتیم و وزن جدید رو تو فرمول میزدیم کالری جدید رو میداد 

در زندگی هرگاه حس کردی :    برای در یاد ماندن نیاز به یادآوری داری .....      اجازه بده تا فراموشت کنند....

استپ هم داشتم بعضی وقتا به جای کم کردن چند گرم اضافه میکردم ولی هی پرقدرت ادامه میدادم

کالری شما خیلی زیاد شده با چه روشی حساب کردی

2706