2733
2734

دوستان من ۲۷ روز پیش روز ۶یا ۷پریودم بود رابطه لاپایی داشتم حس کردم منی ریخته باشه بلافاصله قرص تنسی ۱.۵ خوردم و فرداش هم دوتا ۰.۷۵خوردم ۵روز بعدش خونریزی شدید گرفتم ۳روزه بود ولی بعد اون ترشحم عوض شده هفته پیشم ترشح قهوه ای اومد ولی متفاوت بود رنگ هردو بعد قط شد این هفته شنبه بعد ۲۱ روز بتا تيتر دادم منفی بود دوشنبه هفته پیشم ک میشد ۱۶روز بعد بازم منفی بود هردو عددش ۲بود من این هفته باید پریود‌میشدم ک نشدم ولی شکم تا رحمم ورم کرده بخاطر چیه خیلی میترسم ممکنه بخاطر بهم ریختن هورمونم باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان ینی بهم ریخته بدنم؟این ورم ینی بخاطر قرصه؟

ارع این قرصا استروژن هستن زیادش اسیب میزنه. بعد از رابطه محافظت نشده یا یه دونه 1.5یا دوتا 75/.  کافیه 

کلن عوارض این قرص زیادع میگن نهایتن سالی یبار 

بگفتا دل ز مهرش کی کنی پاک   بگفتا آنگه ک باشم خفتع در خاک ❤👫🏻
منم اینطور بودم دیگه هورمونی قاطی پاتی میشه 

یجوری شکم تا رحمم اومده جلو ترسیدم حامله باشم پریودم ک نشدم بدتر ترسیدم دکتر گف برو سونوگرافی اگه کیست نداشتی با دارو اوکی بشی

2738

تو سیم ثانیه بارداری ورم نمیکنه شکم

خانوما ۳-۴ ماه بعد شکمشون بالا میاد جانم😂 خبری نیس بتا دادی منفیه ینی منفیه تامام😂♥️

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
تو سیم ثانیه بارداری ورم نمیکنه شکم خانوما ۳-۴ ماه بعد شکمشون بالا میاد جانم😂 خبری نیس بتا دادی من ...

اخه ترسیدم یهو ورم کرد ینی عوارض قرصه؟خیلی بهم ریختم اصلن🥲

دیگه نخور خطرناکع از روشای دیگه برا پیشگیری استفاده کن

الان ینی باردار نیستم که؟خیلی نگرانم🥲کاندوم پاره شد اگه پاره نمیشد اصلن قرص نمیخوردم یهو پاره شد منی پخش شد سمت واژنم ترسیدم 🥲

2706