2733
2739

بی فرهنگ ترین کتاب فروشششش

۱۰۰کا دنبال کننده داره😐باورتون نمیشه چه چیزایی دیدم😐😐😐💔

همش در حال فحش دادنه!

دایرکت دادم بهش بم گف گ_ه نخور😐😂 و دوتا فحش ک نمیتونم بگم تعلیق میشم(اگه قول بدین نترکونینم شات میدم)

بعد سفارش ک میدی میگه شما و کلن اگر موافقین پیجشو میدم بهتون چنتا شاتم میذارم😐💔

تعلیق دائم✅️دوستان خوبم در نینی سایت خدافظ♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

از اسم پیج مشخصه چقد فرهنگیه😂book fuck

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב
خودت باهاش بد حرف زدی  ها یه پست گذاشته یه کتاب برای یه دختر میبره کلی میماله اینور اونور😂 ا ...

😂😂دیدم

بابا خودش کلن فحاشه ب من چ

😂😂

فقط اینکه گشنس خیلی باحاله😐

تعلیق دائم✅️دوستان خوبم در نینی سایت خدافظ♡

واقعا بهش عکس نود دادی؟

قابل توجه اونایی که ناراحتن از دستم😞بابت حرفایی که در جواب بی ادبیاتون شنیدید اگه ناراحت شدید خواستم بگم فدای سرم که ناراحت شدید چون خوب کردم لابد یه کاری کردید یه چیزی گفتید که حقتون بوده جوابشو بشنوید.از این به بعدم برنامه همینه😌من خیلی ارومم تا به دست و پام نپیچی کاریت ندارم پس حد خودتو بدون که جوابی نشنوی که خوشت نمیاد
اون که خیلی باحاله😂 من بخاطر ادمینش کل کتابامو از اونجا سفارش میدم😂❤️

فحش میده بعد شما ادعا میکنی باحاله؟

یعنی واقعا لذت میبرین از فحش خوردن؟

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
2706