2737
2734

نمیدونم چرا اینهمه ختم میگیرم دعا  خودمو به هزار جا زدم نمیشه که نمیشه که نمیشهههه😭😭😭😭😭😭خسته ترینم  چند سال پیش تاپیک زدم حاجت گرفتم که دوروز بعدش همه چی خراب شد 😞مشکل کجاست اخه چرا هر دری میزنم بسته اس ،میشه واسه حل مشکلاتمممممم صلواتو دعام کنین تو رو خداااا 

میشه واسه حل مشکلم صلوات بفرستی 🙏💚خیلی درمانده ام 😔😭 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید به مصلحتت نیست برآورده بشه

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨
2731
دست به طلا میزنم خاکستر میشههه 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

وصیت شهید زبرجدی روبخون

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
شاید به مصلحتت نیست برآورده بشه

یعنی به هرچی دست میزنم به مصلحت نیسسسس  خدا نمیتونه درستش کنه 

مگه من از خدا چی خواستم 😞😞😞😞😞

2740
وصیت شهید زبرجدی روبخون

اصلاااا دیگه خودم نمیخوام دعا کنم خسته ام خستهههه😭😭😭دوروزه نمازمم نمیخونم😭😭😭😭. شما دعام کنین 

یعنی به هرچی دست میزنم به مصلحت نیسسسس  خدا نمیتونه درستش کنه  مگه من از خدا چی خواستم 😞 ...

یه روزی همه چی درست میشه خدارو چه دیدی،  دیدی خیلی بهتر از چیزی شد که میخواستی.. دنیا همین جوریه خیلی بالا و پایین داره

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨
بیخیال همه چی بشو خودش درست میشه

نمیشه که نمیشه هرشب با ترس و لرز هروززززز با گریه 

قرص میندازم بیخیال باشم که همش میخوابم طفلی بچم میمونه 😭😭

یه روزی همه چی درست میشه خدارو چه دیدی،  دیدی خیلی بهتر از چیزی شد که میخواستی.. دنیا همین جوری ...

۹سالههههه  هیچی دیگه درست نمیشه ،مگه میشه یه معتاد که هزار تا مشکل داره هزارتاااا  درست بشه  دیگه امیدی ندارم 

2706