2737
2734
عنوان

لطفا کراتین کارا بیان 🙏🏻

53 بازدید | 10 پست

دوستان من میکاپ بلدن ولی دگ دنبالشو نکرفتم وسایلش خ گرون شده و مشتریش کم 

کراتین خوبه یاد بگیرم؟مشتری داره؟چقد طول میکشه کامل یاد بگیرم؟

وسایل کراتین ازمیکاپ بیشترمیشه کار پر استرس وسختیه کمر نمیمونه برات 

یا باید سالن داشته باشی خودت یا لاین اجاره کنی که ازت پیج کاری ونمونه کارمیخوان مشتری بایدخودت داشته باشی مشتری سالن نمیدن بهت

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم تحقیق کردم وسایلش کمتر در میاد  شما کراتین کاری؟

آره عزیزم همه وسایلم گرفتم .اما فعلا بیخیال کارکردن شدم تاخودم سالن بزنم 

من فقط ۵میلیون اتوگرفتم ۱۰میلیون تابستون موادگرفتم تازه برای انواع موگرفتم ۳میلیون هم پیشبندو شونه وبرس وماسک واینا شد 

سشوارهم ازقبل داشتم که نگرفتم فعلا

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد
2731
آره عزیزم همه وسایلم گرفتم .اما فعلا بیخیال کارکردن شدم تاخودم سالن بزنم  من فقط ۵میلیون اتوگر ...

خب اخه شما دگ خیلی کامل گرفتی من موادو از خودش میگیرم میلی اگه مشتری داشته باشم اتو اینام فعلا نمیخوام باید ببرم همونجا خودش داره بخوامم با پنج میتونم بخرم سشوارم دارم

راضی بودی ؟سود داره اگه دنبالشو بگیرم؟مشتری هست؟

خب اخه شما دگ خیلی کامل گرفتی من موادو از خودش میگیرم میلی اگه مشتری داشته باشم اتو اینام فعلا نمیخو ...

من گذاشتم دیوارمشتری نیست 

موادفیک قالب کردن بهم موهای مشتری برگشت خوردحواست باشه موادفیک توبازارفراوونه

چندتا مدل زدی؟

خیلی حسابش ازدستم دررفته 

2740
به نظرت مژه یاد بگیرم بهتره یا کراتین؟

نمیدونم اما ناخن پول داره