2733
2739
عنوان

آبرم تو سینما رفت

300 بازدید | 20 پست

مثلا خیر سرم میخواستم مستقل و قوی بشم یکم از محدوده امنم خارج شم پاشدم تنهایی برم سینما

قبلنا هر کی هر جا میخواس میشست حالا انقد ضایع شدم حلو همه گف از هر طرف حساب کنی اینجا ردیف سوم نمیشه خانوم 

بعدم مث بچه کوچولو ها پاشدم دست از پا دراز تر حامو عوض کردم

بعدشم ک اومدم خونواده ام هی میگفتم تو دیوونه ای تنهایی میری 

یه دوست پیدا کن برو این مسخره بازیا چیه 

دوست دارم ولی پایه نیستن نمیان بیرون 

اولش ک میخواستم برم به خودم گفتم افرین ک تونستی 

بعدش با خودم گفتم چ مسخره 

چقد بده محدوده ی امن داشتن

منم محدوده ی امن دارم وحاضر نیستم بشکنمش😯

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ حرفا من هزار بار تاحالا تنهایی رفتم سینما

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2731

طوری نشده فدا سرت تجربه کسب کردی عوضش

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

آفرین ک تنها رفتی

کافه و رستوران و تاتر و مسجدو... همه جا تنها برو خیلی خوبه

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜

آبروی چی،هیچکی یادش نیس ک تو کی بودی چکار کردی _🥴

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ོ ⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ⠀⠀ ⠀
2738

کار خوبی کردی   عیب نداره

خوب پیش میاد  تو ب بقیه نگا نکن  اگه دوستی نداری ک باهاش بری

لذت ببر خودت از لحظه ات

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄

من برا هيچ کس نظر نمیدونم نمیدونمم چند سالته ولی اومدم بگم اصلا مهم نیست همین که قوی هیتی و تنهایی میری يعنی اعتماد بنفست بالاست حالا هر کس هر حرف مفتی زده از این گوشت بشنو و از گوش دیگت در کن .آبرو رفتن نیست این چیزا مگه بی حیایی کردی که آبروم رفت؟؟؟

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.
چقد بده محدوده ی امن داشتن منم محدوده ی امن دارم وحاضر نیستم بشکنمش😯

اره خیلی بده ولی برو تو دلش من تو مسیر رفت تو اتبوس بودم دستام داشت میلرزید 😬😂 با این که مسیر سینما مسیر دانشگام بود 

ولی اونجا خوب بود خوش کذشت 

ایشالا سه ماه تعطیلی هم به زور میخوام برم سر کار این یکی برام خیلی سخته 

2706