2733
2739
عنوان

خانه دارها به خودتون حس بدی ندارین?

| مشاهده متن کامل بحث + 4839 بازدید | 195 پست
من هم خیلی جایگاه اجتماعی برام مهمتره

اره واقعا

باریکلا به ارادتون ماشالله 

من که اراده صفر دو روزه ول میکنم

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤

خانوما کلا تو هر شرایطی هستین حد وسط و حفظ کنید

اگر قراره شاغل باشین حتما شغلی باشه که علاقه داشته باشین وگرنه نابود میشین

حتما تایم مشخصی سرکار برید خودتون و اسیر و برده ی کار نکنید خانومایی ک خونه دارین از صبح تا شب در حال بشور بساب و پخت و پزو فلان کیک و.. غیره نباشین

تو هر جایگاهی که هستین اول خودتون رو دوست داشته باشین بعد شوهرو بچه

اول به خودتون برسین و شاداب باشین بعد شوهرو بچه

اینجوری باعث میشه از دو حالت لذت ببرین

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هیچی شاغلا نه غذا درست میکنن نه به خودشون میرسن و نه فرزندای خوبی تربیت میکنن  تهش بچه هاشون ه ...

اره منم اساتید خانم رو میبینم چقدر احترام دارن و خانم دکتر صداشون میکنن خیلی براشون خوشحال میشم.

ولی واقعا نوش جانشون و حقشون هست ، خیلی تلاش کردن ، و الان هم همون‌طور 

دقیقا…این کاملا بستگی به خود خانواده داره نه اینکه مادر شاغل باشه یا نه  ا

افرین زن هست خانه داره به هیچ کاری نمیرسه زن هم هست شاغله میاد خونه فقط میخوابه 

و بلعکس 

همه چیز ربط به خوده اون ادم داره لزوما خانه دار بودن تضمین کننده ی یک زندگی ایده آل نیست 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2738

من حقیقتا خودم خانه داری رو دوست دارم

ینی از توان من خارجه واقعا اینکه بخوام بیرون هم کار کنم 

تو همین کارای خونه هم موندم🥴😂

و اینکه از طرز صحبتتون خوشمان نیامد، کلا از بالا ب آدما نگاه کردن جالب نیست 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍

به نظرم خواسته ها از زندگی متفاوته

کسی که خانه داره هم میتونه تو اجتماع باشه ، کلاسا و مهارتای مختلف یاد بگیره و فعال و به روز باشه و خب در کنارشم از بچه ها نگهداری کنه و به خونه برسه زندگیش ارزشمنده

درست حس استقلال و اعتماد به نفسی که شاغل بودن به آدم میده یه چیز دیگس ولی باز هم حتما اون آدم اولویت های دیگه‌ای برای زندگیش در نظر گرفته

ولی خب کسی که میگه خانه‌داره

و همون کارای خونه هم به زور انجام میده و تازه ۱۲ ظهر از خواب پا میشه و تا شب تو گوشیه و بچه هاشم همینجوری به حال خود رها ،  بعد به خودش میگه نشستم مثل ملکه ها زندگی میکنم

۹۹ درصد خودشم زندگیشو دوست نداره و زندگیش اصلااا مفید نیست....

رَهِ آسِمان دَرون است .... ☁️                                                   

بستگی داره چه کاری باشه 

اگر قراره زیر دست کسی یا کارمند باشم خانه دار بودن رو ترجیح میدم 

وای اگر قراره برای خودم کار کنم قطعا شاغل بودن اونم کاری که تایم کاریش دست خودم باشه 

پروفایلم خودمم😊
اره منم اساتید خانم رو میبینم چقدر احترام دارن و خانم دکتر صداشون میکنن خیلی براشون خوشحال میشم. ول ...

ادمی که تلاشگر باشه فرقی نمیکنه در خونه هست یا در اجتماع در هر جایگاهی باشه وضایفشو به بهترین شکل انجام میده 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
اشتباه متوجه شدید…  من به خانه‌دار ها توهینی نکردم…  اینکه کسی با انتخاب خودش و علاقه شخ ...

والا منم نمیدونم اون زنی که پول نوار بهداشتیش هم با شوهرشه شبیه ملکه هاست یا زن دکتر و معاون بانک😂

کلاس نقاشی باید از چی شروع بشه؟صفر صفرم

عزیزم والا من به هنر علاقه ندارم نمیدونم 

ولی برو آموزشگاه نقاشی پیدا کن 

و اونجا در مورد هزینش در مورد گرایشش که مثلا گچ پاستل کار کتی یا مداد رنگ یا سیاه قلم یا رنگ و روغن و....

اینارو تحقیق کن و تصمیم بگیر 

و حتما بگو صفر صفری تا بگن اول باید از چی شروع کنی

شُکر که بدتر از این نشد 😄
2706