2737
2739

شما با همسرتون خیلی مهربون و عاطفی و عاشقانه رفتار میکنید یا معمولی؟

بیشتر شما توی رابطه گذشت میکنید و خوش اخلاق تر هستید و عاشقانه رفتار و صحبت میکنید یا همسرتون؟

اونایی که صادقانه هستن بگن

سرگرم خودت،عاشق احوال خودت باش🩷

همه اینا دوطرفس برای‌ما

وقتی من نیاز دارم همسرم کوتاه میاد وقتی اون نیاز داره من

هیچوقتم تو دلخوری همو تتها نمیازریم

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

جفتمون با احترام باهم صحبت میکنیم 

البته ما 5 ساله ازدواج کردیم

دعوا بشه از دل هم درمیاریم 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همه اینا دوطرفس برای‌ما وقتی من نیاز دارم همسرم کوتاه میاد وقتی اون نیاز داره من هیچوقتم تو دلخوری ...

چجوری توی دلخوری همو تنها نمیزارید

اگه همسرتون یه چیزی گفته باشه که شما خیلی ناراحت شده باشید،بعد از معذرت خواهی سریع آشتی میکنید؟

2740
رابطمون خوبه ۶ ماهه ازدواج کردیم من خیلی محبت میکنم ولی شوهرم صبور تره و موقع قهر اون میاد آشتی

وقتی یه چیزی گفته باشه که ناراحت شده باشی،بعد از معذرت خواهی زود آشتی میکنی؟

چجوری توی دلخوری همو تنها نمیزارید اگه همسرتون یه چیزی گفته باشه که شما خیلی ناراحت شده باشید،بعد ا ...

ن سریع وای از دل هم درمیاریم دلخوریمون معمولا ب فردا نمیکشه

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
وقتی یه چیزی گفته باشه که ناراحت شده باشی،بعد از معذرت خواهی زود آشتی میکنی؟

راستش چون خیلی کینه ای هستم نه و خیلی دوست دارم این جور موقع ها برم تو غار تنهایی خودم شاید فرداش خودم اوکی بشم و باهاش حرف بزنم