2733
2739

امروز ی درس ادبیات خوندم

و زیست فصل ۶همینطوری

شیمی فصل ۴خوندم ولی خوب نه

چیکار کنم استدس اینو دارن وقت نکنم

فرداهم مراسم داریم

از‌جمعه بکوب بخونم میدسم یعنی از صبح تاشب

پارسال ترمیمی بودم بعد پنج سال میخواستم ترمیم کنم انقد سخت بودن که نگو یعنی آنقدری که من برای این امتحانا خوندم اگه همون سال برا امتحانا خودم میخوندم بیست میشدم آخرم نمراتم کمتر نمرات اولیم شد 😂

منم خیلی نگرانم واسش خیلی

با یه مشاور صحبت کردم چند ماه پیش،بهمگفت قبول نمیشی امید نداشته باش

از اونموقع تا الان ساعت مطالعه روزانم شاید به زور یکی دوساعت باشه..هیچی نمیخونم..قشنگ امید و انگیزمو نابود کرد و حس میکنم دیگه فایده نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خیلی نگرانم واسش خیلی با یه مشاور صحبت کردم چند ماه پیش،بهمگفت قبول نمیشی امید نداشته باش از ا ...

ببخشید ولی بنظرم مشاوری که چند ماه پیش اینو بهت گفته باید...😐😐چرا همچین چیزی گفته وقتی این همه فرصت داشتی.. بیخیال بابا بیشتر لج کن و بخون و قبول شو و قبولیتو بزن تو صورتش🥲😂

2731
منم خیلی نگرانم واسش خیلی با یه مشاور صحبت کردم چند ماه پیش،بهمگفت قبول نمیشی امید نداشته باش از ا ...

چه بی وجدانی بوده اون

یه روزایی هست که خورشید دیر طلوع میکنه ولی بازم آسمون رو توی بهترین  لحظه روشن میکنه. نگران نباش، نوبت تو هم میرسه 🤍🌱   ️
ببخشید ولی بنظرم مشاوری که چند ماه پیش اینو بهت گفته باید...😐😐چرا همچین چیزی گفته وقتی این همه فرص ...

آره واقعا خیلی ناراحتم کرد..قصدش کمک بود ولی نمیدونه چه ضربه ای بهم زد

مرسی عزیزم🥲🤍🤍🤍

2738
دمت گرم دعا میکنم برات ان شاءالله که موفق باشی عزیز من🥺💚بله بله

مرسی قشنگم🥺✨

امیدوارم توهم به هدفت برسی🥲🤍

اگ مشکلی نداری درخواست دوستی بدم،باهم درس بخونیم شاید انگیزمون بیشتر شد..اگرم راحت نیستی بیخیال