2737
2734

منه ۳۰ ساله عروسی یه دختر ۲۰ ساله حس خیلی بدی بهم دست میده حس عقب بودن بدبخت بودن مخصوصا که بقیه هم با ترحم نگام میکنن و هی میگن ایشالا بعدی خودت هیچوقتم بعدی من نبودم🙂🙃

چند وقت دیگه عروسی داریم میخوام نرم خانوادمم مجبور کنم کلا نریم چون اگه فقط من نرم میگن از حسودیش بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرکار میری؟ خوب بگو جایی بودم حضور همه ک ضروری نیس

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
2731
2738

چقد بیکاری بعضی از این خانوما حرفشونو نمیسنجن کلا به ریز و درشت همینو میگن فقط کافیه مجرد باشی بعدشم الان سن ۳۰ سال ک اصلا سن بالایی نیست برای ازدواج دیگه خیلیا ۳۰ ببعد ازدواج میکنن چ ربطی داره مگه قانون نوشتن ک همه باید از ی سنی ببعد متاهل بشن:»

2706