2737
2739
عنوان

دماغ عملیا یه دیقه بیااااین

354 بازدید | 32 پست

بچه ها عکسی که جراح تو اتاق عمل از بینی می گیره هم ورم داره؟ یا اون فرم نهایی بینیمونه؟

من سوراخ دماغم از عکسی که جراح بعد عمل گرفت بزرگه انگار ....خودش گفت ورمه...بلافاصله بعد عمل هم بینی ورم داره؟ یا چرت گفته:(

میگن بلافاصله بعد عمل فرم نهاییه ورم نی

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تا ۶ ماه بیشتر ورمه تا یک سال هرروز تغییرشکل می‌د من بعد یک شکل واقعیش معلوم شد نمک نخور ک بیشتر ورم نکنه 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   

به نام خدا

وضعیت دماغ:عملی

دکتر:خدا

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2740
بنده برگزیده خدا

😅برم اسفند دودکنم😂

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
به نام خدا وضعیت دماغ:عملی دکتر:خدا

منم دماغم خیلی قشنگ بود الکی عمل کردم الان سرپایینی شده قدر دماغتو بدون

لیسانس مامایی اما خانه دار      (زگیتی دو کس را سپاس یکی حد شناس دیگری حق شناس )   سوالی در حیطه مامایی داشتی خوشحال میشم کمکت کنم دوست عزیز  
منم دماغم خیلی قشنگ بود الکی عمل کردم الان سرپایینی شده قدر دماغتو بدون

ای وای چرادس زدی؟؟من همیشه میترسم بشکنه🥲

اصلا نمک نخوردی یا مقدار کم؟

ن زیادددنخور در حد طعم دار شون غذایامیوه بخور خیلی چیزززشوررررنخور چون من میخوردم راه ب راه ورم میکردم میری حمام تند تند زیر آب داغ ماساژ بده . 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
ای وای چرادس زدی؟؟من همیشه میترسم بشکنه🥲

خودمم نمیدونم نوکش بالا بود خیلیم جم و جور عروسکی دلم میخاست قوس داشته باشه که قشنگ نابودش کردم 

لیسانس مامایی اما خانه دار      (زگیتی دو کس را سپاس یکی حد شناس دیگری حق شناس )   سوالی در حیطه مامایی داشتی خوشحال میشم کمکت کنم دوست عزیز  
2706