2737
2734
عنوان

همسر حساس و رومخ 😣

212 بازدید | 20 پست

با همسرای حساستون که سرهمه چی گیر بیخود میدن چه عکس العملی دارین؟!

امروز ظهر مراسم عقد پسر عمم بود که خیلی باشکوه تالار پذیرایی برگزار شد و خب جدیدا اینجوری شده از کوچیک تا بزرگ میرن آرایشگاه خانما ...

منم به هزار بدبختی شوهرمو راضی کردم میکاپ انجام بدم

میبینم وقتی کارم سالن تموم شد وسوار ماشین شدم عصبی شده و میگه این چیه مگه عروسی کیت میخوای بری این همه ارایش ، جای عروسو گرفتی و فلان 

بااینکه ارایشم از همه ملایم تر بود ...

دیگه یجورایی تو تالار باهم سر سنگین بودیم تا اومدیم خونه بعدشم اون زد بیرن😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم یه جانور همچین مدلی دارم حتی ادکلن میزنم میگه چرا چهار عطر میکنی میخوای بدبخت و شلخته و زشت باشم اه اه که حالمو بد میکنه همچین مردایی که یکیش نصیب خودم شد

بند دل منی.. بی شک تو جان منی..میخواهم کاری کنم تا تمام طفل های این سرزمین سراغ شادی را از تو بگیرند❤
2740

اینو چیز خورش کن نکشش فقط در حد از دست دادن صدا

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
واییییییییییی  خدا بهت صبر بده  خدا نصیب گرگ بیابون نکنه  خیلی سخته واقعا

بخدا با هزار استرس نشستم زیر دست آرایشگر 

همش پیش خودم میگفتم نکنه حالا زنگ بزنه بگه بیا ..

بدم میاد ازمردایی سعی میکنن مراسمات فامیلای خانومشونو یا دورهمی هارو ب خر بهونه کوفت زنشون کنن

دقیقا 

خوبه حالا زود زود عروسی نداریم وگرنه دیوانه میشد

2706