2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام قشنگم

الان اضافه وزن داری، البته چیزی نیست که خیلی نگرانش باشی، اول از هرچیزی مواظب اعتماد بنفست باش، کم کم رژیم رو شروع کن، توی وزن کم کردن عجله نکن ممکنه بدنت اسیب ببینه 

اگه امکانش هست باشگاه بری که چه بهتر

از الان برو ورزش و. دکتر تغذیه 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

البته چون سنت خیلی کمه، سوخت و ساز بدنت بالاست و خیلی سریع کم میکنی. یکم مراعات کنی طی چند ماه حل میشه. دیگه بعدش باید خیلی مراقب باشی. ماها چون قدمون کوتاست، همیشه باید مواظب وزنمون باشیم. 

2740

بله  داره مرز تپلی و رد  میکنه ‌وارد مرحله چاقی میشه 

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم
وزن 32قد153 چطوریه؟؟ 

لاغر خیلی ..من ۱۵۸ام با ۴۲  چوب خشکم 💔

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔
2706