2737
2734
وزن 32قد153 چطوریه؟؟ 

مگه میشه؟چند سالشه؟باید سریع بره دکتر تغذيه ۳۲؟خیلی کمه

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم
سلام قشنگم الان اضافه وزن داری، البته چیزی نیست که خیلی نگرانش باشی، اول از هرچیزی مواظب اعتماد بنف ...

اعتماد بنفسم که خیلی کمه چون همه دوستای خوش هیکل من اینقدر چاققق نمسدونم چیکار کنم چه رژیمس بگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی زیاده شما باید نهایت وزنت ۴۰ باشه

رو چ حساب ۴۰؟یابید ببین ۵۰تا۵۵باشه نرمال تازهتا ۶۰ ام اوکیه 

۴۰ کمبود وزنه

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم
اعتماد بنفسم که خیلی کمه چون همه دوستای خوش هیکل من اینقدر چاققق نمسدونم چیکار کنم چه رژیمس بگیرم

باید بری دکتر تغذیه  بعد همه چی ک هیکل نیست اون و میسازی از همی شنبه برو دنبال لاغری گلم

2738

بیین گلم سنت برا کم کردن وزن مناسبه سوخت سازت الان بالاتره تا مثلا ۳۰ سالگی پس خیلی زود کم میکنی همت کنی با توجه به قدت ۵۷ احتمالا خوبه برات البته ژنتیک ،استخوان بندی ،فرم اینا هم مهمه مثلا شاید حتی تو وزن ۶۰ هم ببینی خوبی

گلم ابدا خودت رو مقایسه نکن:( متخصص تغذیه برو، در کنارش هم ورزش داشته باش، عالی میشی