2733
2734
عنوان

خانوما از معایب تک فررندی بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 2292 بازدید | 157 پست

همیشه تصمیمم این بود یا بچه دار نشم یا اگه شدم دوتا بچه بیارم فقط... حالا جنسیتشون هرچی که میخواد باشه

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢

تبدیل به یه آدمی می شه که توی زندگیش مشکلات ارتباط با دیگران کمی داشته در نتیجه احتمال اینکه به خاطر نسائل کوجیک و پیش پا افتاده سوء برداشت ها و دعوا هایی که گاها پیش میاد نتونه واکنش خوبی نشون بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من تک فرزندم، ببینید اون بچه صد در صد توی دوران بچگی از لحاظ احساسی آسیب میبینه! ببینه بقیه خواهر و برادر دارن یا از خواهر و برادرشون حرف میزنن خیلی ناراحت میشه و توی روحیش تاثیر میذاره، چون تنهاس زود وابسته میشهههه خیلی زوددد حالا به خانواده یا دوست و فامیل و...

کِنجِه سیستو⁦❤️⁩عکس پروفایلم، عکس لباس محلیمونه!😍
پیغمبر اکرم تک فرزند بود حضرت زهرا هم فکر کنم همین طور دیگه صحبتی ندارم

چرا قیمه ها رو میریزین تو ماستا

مادر پیامبر زمانی که باردار بود شوهرش مرد چطوری پیامبر صاحب خواهر و برادر میشد 

کی گفته حضرت زهرا تک فرزند بود؟ 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
من تک فرزندم، ببینید اون بچه صد در صد توی دوران بچگی از لحاظ احساسی آسیب میبینه! ببینه بقیه خواهر و ...

اینم بگم خودم ۳ بچه دوست دارم واسه خودم

کِنجِه سیستو⁦❤️⁩عکس پروفایلم، عکس لباس محلیمونه!😍
پیغمبر اکرم تک فرزند بود حضرت زهرا هم فکر کنم همین طور دیگه صحبتی ندارم

عزیزجان پدرپیامبر قبل از تولد ایشان فوت شدن

پیامبر هم۷فرزند داشتن فقط حضرت زهرا زنده موندن

بعد هم این قضیه ربطی به خوبی و بدی تک فرزندی نداره که

2738
خواهر برادر که تنهایی ادمو پر نمیکنه تو بزرکسالی

تنهایی به اون معنی نه که با آدم وقت بگذرونه.

منظورم یه روزایی تو زندگی هست که آدم باید کسی رو داشته باشه که باهاش حرف بزنه کمک بخواد و بتونه اعتماد کنه عمیقا

بچه های تک فرزندی که جدیدا دیدم به شدت لوس و خود رای هستن تحمل یه نه رو ندارن 

البته خوبیش اینه که هرگز کمبودی رو تجربه نمیکنن حتی اگه اوضاعی مالی خانواده بد باشه بازم اون بچه نیاز هاش بیشتر برآورده میشه 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2706