2737
2734
عنوان

لرزش دست

139 بازدید | 18 پست

من ۲۴سالمه و خسته شدم از لرزش دستام اصن یادم نیس از بچگی فک کنم این مشکلو داشتم

بماند که دوران مدرسه چه عذابایی کشیدم از سر ترس اینکه مثلن نکنه معلم صدام کنه جلو یچیزی بنویسم بقیه ببینن لرزش دستمو وحشت داشتم مشکل اصلی زمانی شروع شد که خاستم گواهی نامه بگیرم و دکتر رفتنمم بخاط همین موضوع بود خداروشکر یکم نسبت به قبل لرزشام بهتر شده قبلن حتی نمیتونسم یه عکس بگیرم همش تار میشد چه مهمونایی که چای نخوردم به خاطر همین مشکل:((

فک کنم پیداکردن آدمایی که مثل خود منن و به اشتراک گذاشتن تجربیاتمون باهم بهترین راه برای تسکین این درد باشه 🤝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما خانوادگی اینجوریم با استرس افزایش پیدا میکن واگ مثل ما باش ترمور فامیلی هس

آره فامیلیه چون من یه خاله دارم اونم دقیقن مثل منه

تو استرسم لرزش بیشتر میشه مخصوصن وقتی بخام یه چی بنویسم چقد زمان میبببره :((

2731

من دارم 

به قدری شدید که وقتی به یه نفر دست میدادم متوجه میشد که دستم میلرزه 

یا حتی نمی تونستم سنجاق رو وصل کنم 

پروپرانول ۱۰ مصرف میکنم و لرزش دستم تا ۹۵ درصد کم شده 

الان باید دقت کنی تا بفهمی 

من د ارم  به قدری شدید که وقتی به یه نفر دست میدادم متوجه میشد که دستم میلرزه  یا حتی ن ...

منم تقریبن دوساله پراپرانول ۲۰ مصرف میکنم و ۶۰ ۷۰ درصد کم شده ولی وقتی چن نفر زل میزنن بهم از استرس نمیتونم درست و حسابی بنویسم

مشکل من نوشته هم طول میکشه هم با خط افتضاح:(

منم تقریبن دوساله پراپرانول ۲۰ مصرف میکنم و ۶۰ ۷۰ درصد کم شده ولی وقتی چن نفر زل میزنن بهم از استرس ...

اخ اره منم نوشتنم بد بود🥲 

اگه بابت اضطراب لرزش دست داری چرا اضطرابت رو درمان نمی کنی؟

2740
چه جالب  منم امروز داشتم به مامانم میگفتم ببین چقدر دستام میلرزه البته من شدید نیست بعضی وقتا ...

من خیلی وقته اینطوریم

و واقن اعتماد به نفس آدمو نصف میکنه همش باید قایم شی تا کاری بت نسپرن 

واقن مردم باید قدر سلامتیشونو بدونن یه لرزیدن خفیف دست ببین چه کاری میتونه با آدم کنه

اخ اره منم نوشتنم بد بود🥲  اگه بابت اضطراب لرزش دست داری چرا اضطرابت رو درمان نمی کنی؟

عاره خب وقتی تو اتاق تنهام راحت میتونم بنویسم مثلن حالا نه اینکه کلن مشکلی نباشه ولی اوکیم

حالا خدانکنه بفمم یکی زل زده بهم قلبم میاد تو دهنم یه جمله ی ساده رو با مکافات مینویسم

من خیلی وقته اینطوریم و واقن اعتماد به نفس آدمو نصف میکنه همش باید قایم شی تا کاری بت نسپرن  ...

چقدر درکت میکنم من نمیتونم سینی چای ببرم فکر کن من میشینم مامانم چایی تعارف میکنه یا مهمون از دست مامانم میگیره که زشته شما بشین، من از جام نمیتونم تکون بخورم 

عاره خب وقتی تو اتاق تنهام راحت میتونم بنویسم مثلن حالا نه اینکه کلن مشکلی نباشه ولی اوکیم حالا خدا ...

حتما استرست رو درمان کن 

بعد اگه لرزشت خوب نشداز همون روانپزشک یا دکتر مغز و اعصاب کمک بگیر 

چقدر درکت میکنم من نمیتونم سینی چای ببرم فکر کن من میشینم مامانم چایی تعارف میکنه یا مهمون از دست ما ...

صدبار این حسارو تجربه کردم🥲

ازاولش که یه زره میلرزه اون فکر که اگه برم وردارم بندازم زمین گند بزنم فلانو بیسار بقیه ببینن چی میشه لرزششو سه برابر میکنه

2706