2737
2739
عنوان

چقدپشیمونم ازبچه دارشدن😓

493 بازدید | 38 پست

ناشکری نمیکنم ولی خیلی پشیمونم 

نوزادم یک ماهشه تواین یک ماه زندگیم زیرو روشده شب بیداری خستگی کم خوابی استرس ضعف بدن 

من رابطم باشوهرم خیلی خوب بود همش بیرون بودیم یه شب بدون بغلش خوابم نمیبرد ولی الان انگار حوصله خودمم ندارم 

کولیک هم داره بعضی شبا گریه میکنه و روزا هم وقتی بیداره نق میزنه کاش زودتر بزرگ شه خدااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پس فک کردی چرا بهشت زیر پای مادره 😊

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2740

شاید افسردگی بعد زایمان گرفتی ولی طبیعیه عزیزم این روزها هم میگذره خداروشکر کن بچه داری و سالمه...

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱

هعی یکی تازه میگفت چرا بعد ۸ سال بچه دار نمیشم و خونم خیلی سوت و کوره یکی هم مث شما 

پروفایلمو عوض نمیکنم لطفا درخواست نفرمایید     با تشکر😁    یا راهی خواهم ساخت    یا ساخی راهم اخ😌                                 

اینطوری نگو توروخدا.اولشه خب بچه داری خیلی سخته نی نی من تا ۶ماه شبانه روزی گریه میکرد ولی همیشه خدارو شکر کردم.شمام تازه زایمان کردی حالت بده،کم کم درست میشه وضع بهتر میشه

یه صلوات برا امام زمانم میفرستی؟

تازه یک ماه شده صبرکن۶ماهش بشه میخوریش😋

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
2706