2737
2739
عنوان

خواهرم بچه دار نمیشه...

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 52 پست
اره پسر داییم و خانومش ده سال بچه نداشتن اخر پسرداییم واریکوسل عمل کرد یک سال و نیم بعد بچه اشون بدن ...

اینم واریکوسل داشت عمل کرد آزمایشات بهتر شد ولی بازم بچه دار نشدن 😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله من خودم بچه دار نشدم. راه حل من این بود که تسلیم حکمت خدا بشم و دیگه تلاشی نکنم و بپذیرم. 

حتی اگه شماهم کوتاه بیایین بازم فامیل دهنش بازه متاسفانه  

2731
آشنای ما واریکوسل عمل کرد بعدش یه بچه گیرش اومد بعداز اولی دوقلو .اوناهم ۸سال بچه نداشتن

خداروشکر نتیجه داده انشاالله خواهر منم امسال به آرزوش برسه 

حتی اگه شماهم کوتاه بیایین بازم فامیل دهنش بازه متاسفانه  

آره فامیل ما هم واسه خودش زر زر میکنه. منم تمرکزم رو گذاشتم رو بهبود روحی و جسمی خودم. سر کار میرم، مستقلم، ورزش میکنم، کلاس نقاشی میرم. این فامیلای بدذات که به جای دلسوزی و مهربانی دهنشون برای حرف مفت بازه، تو لجنزار قلب نامهربون شون، غرق بشن ایشالا. 

2740

دکتر بیتک طرازی عالی هستش . من به چشم دیدم چند نفر رفتن پیشش جواب گرفتن.

الان داداش و رنداداشم هم رفتن دارن دوره درمان رو میگذرونن. 

گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌾 خدایا ممنون ازت که ی بلوبری تو دلم گذاشتی.خدایا شکرت❤️🥹
من ی ماما استان دگ میشناسم قرص گیاهی برا تقویت اسپرم داره

شماره وآدرس میدی لطفا؟!

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2706