2733
2734
عنوان

آپارتمان بخرم یا سکه هامو نگه دارم 🤔🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1314 بازدید | 70 پست
من داشتم اول اینکه کیفیت داخلش افتضاحه  دوم اینکه ادم های خوبی داخل ساختمانش نبودن اکثرا شرور ...

خب بخره بده اجاره 

قرار داد ۶ ماهه ببنده اگه مستاجر خوب بود مهلت قرار داد بیشتر کنه 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
خب بخره بده اجاره  قرار داد ۶ ماهه ببنده اگه مستاجر خوب بود مهلت قرار داد بیشتر کنه

من داشتم فروختم اجاره هم داده بودم 

دردسرش زیاد بود با بدبختی فروختمش 

پولش‌و جای دیگه سرمایه گذاری کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی به نظرتون خونه امسال رشد میکنه من پارسال 340 گرم طلامو فروختم مسکن مهر خریدم خیلی رشد نداشته ول ...

بنظرم واسه سرمایه گذاری آپارتمان رشدش از طلا و سکه خیلی کمتره.اما من اپارتمان رو از این جهت گفتم ک بتونین ازش اجاره بگیرین و استفاده کسب وکاری کنین اما اگ سود منظورتونه سکه وطلا سودش از اپارتمان خیلی خیلی بیشتره.

امروز روز سختیه،فرداش سخت تر،پس فردا آسونه بشرطی که فردا شب جا نزنی.😉
بنظرم واسه سرمایه گذاری آپارتمان رشدش از طلا و سکه خیلی کمتره.اما من اپارتمان رو از این جهت گفتم ک ب ...

پس حیف شد که فروختم البته تو این سالها که داشتمشون هیچ وقت یک دفعه چنین رشدی نداشتن برعکس ملک خیلی رشد داشت و چند برابر شد اما همین من فروختمشون یهو ورق برگشت و ملک رامد شد و طلا خیلی بالا رفت

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
2728
پس حیف شد که فروختم البته تو این سالها که داشتمشون هیچ وقت یک دفعه چنین رشدی نداشتن برعکس ملک خیلی ر ...

طلا جهانیه و چون این سال های اواخر درگیر جنگ بود دنیا قیمتش افزایش یافت ولی مسکن نه.

طلا جهانیه و چون این سال های اواخر درگیر جنگ بود دنیا قیمتش افزایش یافت ولی مسکن نه.

دیگه کاریه که کردم هر چی غصه بخورم سودی نداره دیگه نم نم از اجاره هاش یک گرم یک گرم دوباره میخرم خدا بخواد

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
دیگه کاریه که کردم هر چی غصه بخورم سودی نداره دیگه نم نم از اجاره هاش یک گرم یک گرم دوباره میخرم خدا ...

نه بابا ناراحت نباش.الان مسکن دارین؟نیاز دارین ک خودتون ساکن شین؟

نه بابا ناراحت نباش.الان مسکن دارین؟نیاز دارین ک خودتون ساکن شین؟

نه مستاجر نبودم مثلا اومدم طی یه عملیات انتحاری سرمایه گزاری بهتر بکنم که گند زدم. الانم خیلی پشیمونم و غصه مطخورم هر روز قیمت طلارو چک میکنم و حساب میکنم اگه طلام بود چقدر شده بودن ده تا تاپیک درموردش زدم تا یکم غم و غصم کم شه اما نمیشه آخه همه دارو ندارم همون طلاهام بود

2740
نه مستاجر نبودم مثلا اومدم طی یه عملیات انتحاری سرمایه گزاری بهتر بکنم که گند زدم. الانم خیلی پشیمون ...

اینو یادتون باشه بازار واسه سود گرفتن هیچوقت دیر نیست پس نگران نباش.بهم بگین خونه پدرتونین یا مستقلین تو همون خونه ای ک خریدین ساکنین یانه.یا دوتا اپارتمان دارین.بیشتر توضیح بدین تا بهتر بتونم راهنمایی کنم.

اینو یادتون باشه بازار واسه سود گرفتن هیچوقت دیر نیست پس نگران نباش.بهم بگین خونه پدرتونین یا مستقلی ...

نه خونه پدرمم یه خونه خریدم که دادم اجاره همینی که میگم با فروش طلاهام خریدم

قطعا قطعا خونه ، هم سرپناهه ، هم نسبت ب بقیه چیزا گرونترینه ( نسبت ب طلا و دلار و..) 

تهشم میدی اجاره و هم پول پیش میگیری میتونی باهاش ماشین یا طلا بخری دوباره ، هم اجاره ماهانه 

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه خونه پدرمم یه خونه خریدم که دادم اجاره همینی که میگم با فروش طلاهام خریدم

خوب خوبه.بنظرم آپارتمان رو نگه دار و سعی کن قرار حداقل یه ساله با طرف بکنی و از پول پیش نیم سکه بگیری که کلی بهت سود میده البته الان زمان مناسبی واسه خرید نیم سکه و طلا و...نیست و قطعا کاهش داریم.

2706