2737
2734
عنوان

حسرت هاتون تو زندگی چی بوده؟🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1094 بازدید | 95 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اینکه کک مک نداشته باشم  و پدر و مادر خوب و جوون و با سواد  ولی ندارم متاسفانه

کک و مک قشنگ ترین اپشنه نگو اینجوری 🥺🥺🥺

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
چقد ناراحت شدم‌برای امضات😞

هعیییی

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
2738
وقتی یکی تو 60 سالگی یادگیری چند تا زبان جدید رو شروع کرد  یا یکی 70 سالگی کنکور داد.. یکی تو ...

همه چی را میشه به دست آورد غیر از پدر و مادر البته 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

دوست داشتم خوشگل که نه حد اقل عیب و ایراد تو چهرم نداشتم 

یه دانشگاه خوب قبول میشدم 

یه خونه داشتیم 

خیلی دوست داشتم بازیگر بشم ولی بخاطر چهرم و شرایط مالی هیچ وقت دیگه فکرشم نکردم 

منم دلم میخواست زبان یاد بگیرم گواهینامه داشته باشم فعلا که نمیتونم زندگی خرج داره 

جراحی زیبایی نمیتونم بکنم چون نه هزینشو دارم و اینکه با یه جراحی حل نمیشه 

۱۰ساله مسافرت نرفتم 

تاحالا جرئت نکردم دوستامو بیارم خونمون بخاطر شرایطمون 

و در نهایت با این شرایط ازدواج خوبی هم نخواهم داشت

آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
2706