2733
2734
عنوان

حسرت هاتون تو زندگی چی بوده؟🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1096 بازدید | 95 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حسرت چیزی رو داشتن یعنی ناشکری کردن 

همه رو بریزید دور و به جاش شکرگذاری کنید

هر روز ذکر الحمدلله رو بگید و نعمت هایی که دارید رو تو ذهنتون بیارید حالتون بهتر میشه

سعی کن تو حال زندگی کنی توی گذشته زمان برای تغییر دادن وجود نداره .. ولی آینده ات دست خودته امیدت به خدا باشه

همه رنج هایی کشیدیم و شاید درگیرش هستیم اما به جای اینکه رنج هات رو رشد بدی خودت رو رشد بده

2731

قدم

سلام 🖖 تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم صرفا نظر شخصیمه پس اگه باهام مخالفی راحت باش من دوستدارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 اگه بهتون درخواست دادم بدونید میخواستم پروفایلتون رو باز کنم دستم خورده(اینو گفتم چون معمولا زیاد اتفاق میوفته😂)
2740
نه شوهرنفهمم نمیزاره پاگیرشدم

الهی عزیزم 

منم کلاس نهم ازدواج کردم و با کلی سگ دو زدن دیپلم گرفتم 

الان می‌خوام کنکور بدم اینقدر بچه داری و خونه داری پاگیر شدن چیز چندانی نتونستم بخونم 

بشدت تو حسرت دانشگاه فرهنگیانم

متعهد به همسرم و عاشق پسرم 😚کنکور فرهنگیان🩵 سال دیگه یه دانشجو معلم مستقل؛ یه مادر نمونه و همسر باسیاستم!... قدمامُ بر اساس دو تا حرف تنظیم میکنم:۱. تا آخرِ ج‍ُک رو بگو ( حتی اگه لکنت زبون داری )۲. تو لحظه دارچین ناامید نشو!...#مجتبی_شکوری

نمی‌دونم میشه اسمش رو حسرت گذاشت یا نه

ولی من خیلی توی زندگیم درس خوندم و کار کردم

کل زندگیم رو هم مدیون همین هستم همسرم،درآمدم و.....

اما وقتی به این مسیر نگاه می‌کنم می‌بینم اونطور که باید و شاید استراحت نکردم و دائما دغدغه‌ی کارم رو داشتم.

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨

حسرت اینکه خدا بچه سالم بهم ببخشه 

مثل همه مادرا هرزمانی که دلم بخواد قصد بارداری کنم و باردار بشم 

به مادر و مادر شوهرم (که دلشون مونده)خبر بارداریمو بدم 

به برادرم بگم که دایی شده 

اسم انتخاب کنم 

دکتر خوب برای زایمان انتخاب کنم 

وای خدای من چه حس عجیبیییییییی 

چه حس غریبی 

خدایا به پنج تن قسمت میدم بهترینها رو برام رقم بزن و بهترینها رو بهم ببخش 

2706