2733
2739

به این مرحله رسیدین ؟!نمیخوام از عاطفه و خوبی دور باشم ولی حس میکنم شاید اینجوری در امان باشمو آدما از مهربونیم سوء استفاده نکنن

من بخاطر دیگران بدیاشون بد نمیشم فقط بیتفاوت رد میشم

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نگران نباش به گذر زمان میشی ببین چی میگم

دارم میشم و از این موضوع نگرانم ، منی که خدای احساس بودم الان دارم بی احساس میشم ،در صورتی که اصلاً خوب نیست ،تا وقتی خوبی هست چرا بدی

دارم میشم و از این موضوع نگرانم ، منی که خدای احساس بودم الان دارم بی احساس میشم ،در صورتی که اصلاً ...

از یه نظر خوبه از یه نظر بد اگه احاسستو از دست بدی خیلی قوی میشی زود گول نمیخوری قوی میشی به هیچکس وابسته نمیشی واسه خودت تلاش میکنی واسه خودت وقت میزاری دیدم که میگم خیلی حس لذت بخشیه

2738
از یه نظر خوبه از یه نظر بد اگه احاسستو از دست بدی خیلی قوی میشی زود گول نمیخوری قوی میشی به هیچکس و ...

واقعاً ؟وقتی به این مرحله برسی دیگه نمیتونی آدمارو دوس داشته باشی

واقعاً ؟وقتی به این مرحله برسی دیگه نمیتونی آدمارو دوس داشته باشی

حس نفرت نه ولی ارزش خودتو بیشتر میدونی با هرکسی وارد رابطه نمیشی یعنی هرکسی پسندت نمیشه و فقطو فقط پدر مادر خواهر برادرت برات مهم میشن 

حس نفرت نه ولی ارزش خودتو بیشتر میدونی با هرکسی وارد رابطه نمیشی یعنی هرکسی پسندت نمیشه و فقطو فقط پ ...

احتیاج داشتم به پیامت ،چون واقعاً تاریک شده بود این چند وقت زندگی برام،ولی میخوام دیگه قوی باشم ،

شما خودت رسیدی به این اینجایی که میگی ؟!

بی تفاوت یعنی چجوری بهم بگو که منم همونجوری باشم

ببین اگه قرار  باشه هم رنگ جماعت بشی دقیقا شبیه اونایی و ممکن ب اطرافیانت اسیب بزن و اینکه شانس ازدواج رابطم بخاطر این قضیه ازدست بدی ببین عوض نشو فقط خودت باش ادم سمی دوست سمی حذف کن از زندگیت

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹