2737
2739
عنوان

بیاین از دعوای منو مادرشوهرم بهتون بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 4593 بازدید | 120 پست
چ بگم والا 

یه نمازی هست نجات از همسایه بد‌ . (حالا این همسایه هر کسی میتونه باشه)..‌ اونو بخون شاید فرجی شد از اونجا رفتید‌ . من نخوندما ولی شنیدم همچین نمازی هست‌ . واگذار کن به خدا خودش درستش کنه‌‌ . ان شاءالله که درست بشه‌‌‌ 

یادش بخیر، روزگاری خنده بر هر درد بی درمان دوا بود..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگاه هم تو رو درک میکنم چون یه روز توی شرایط تو بودم  هم مادرشوهرتو درک میکنم اینطور ک فهمیدم ...

میدونی حوصلش سر میره😥هیچکسم نداره تنهاس،گوشی و اینام که بلد نیس،اخ بمیرم خیلی سخته کسی نداشته باشی😭

تو هم حق داری خلوت با شوهرت میخای،اونم هیچکس جز تو و بچه هات نداره،حس میکنم وقتی تنهاس انگار دیوارای خونه میخان بخورنش

نمیتونی با پیرزن های محل دوستش کنی؟با هم برن پیاده روی،بیرون،پارک،تلویزیون داره؟اگه نداره براش بگیرین سرش به یه سریالی چیزی گرم باشه،نمیتونی بچتو بفرستی پیشش؟نوه ها بیشتر از فرزند پدربزرگ مادربزرگا رو دوست دارن

هواست باشه بچت داره همه اینا رو میبینه و ضبط میکنه،نمیدونم چی بگم تو هم حق داری،بشین فکر کن خودتو بزار جای اون که سنت رفته بالا و هیچکسم نداری با پسرت یه جا زندگی میکنی تو یه حیاط،تو تنهایی دور از جونتون،بعد خونه پسرت مهمون میاد،حوصلت سر رفته سروصداشون میشنوی،میگی کاش منم برم پیششون تنهایی حوصلم سر رفته

خیلی بده ادم سنش بره بالا،نه پدری،نه مادری،نه خواهر و برادری،نه بچه ای بشینه تک و تنها تو خونه منتظر مرگ باشه

2731
شوهرم شب کاره.روزا همش خوابه. تنهاس که بیاد به من ظلم کنه که آسایش واسه من نزاره. ببین شوهر من شب نی ...

میدونم چی میگی عزیزم حق داری،دیگه سنش مثل اینکه خیلی بالاست،این نسل اینا همشون همینجورین توی همه چی دخالت میکنن،،،،قبل از اینکه مهمون بیاد خونت،برو با بچت دو سه ساعت پیشش حسابی تعریف کنین خوش بگذرونین چمیدونم فیلم ببینید شیرین کاریای نوش رو ببینه تا حچصلش بیاد سرجاش دیگه نیاد

بخدا اونم گناه داره از روی اذیت کردن شما این کارا رو نمیکنه از روی بی کسی و تنهاییشه

میدونم چی میگی عزیزم حق داری،دیگه سنش مثل اینکه خیلی بالاست،این نسل اینا همشون همینجورین توی همه چی ...

اگه میتونه براش بافتنی بگیرین بگین مادر برای هوا سرد بشه بچه های بی سرپرست دستکش و کلاه بباف بزار حس ارزشمندی کنه،یا فرش تابلویی بفرسش کلاس یاد بگیره ببافه سرگرم بشه،بخدا ثواب داره

خیلی عذابه

من با رفت امدشون اصلا کاری ندارم دخالت میکنن فقط خیییلی خسیسن . هرچی میخرم کار دارن . اشغال میبرم میندازم میگن از دماغت بیاد چقدر میخورین پول پسرمو حدر میدین . هرچی میخرم جلویه در وایمیستن تا تههه شو در میارن از دماغم میارن بچه ام مریض میشه میبرمش دکتر با من دعوا میگیرن پول پسرمونو حدر دادی دم به دیقه میرید دکتر . کلا ما باید بمیریم تا اینا خوشحال شن کیف کننن پسرشون به ارامش برسه منو دخترم ملکه عذاب پسرشونیم از نظر اینا 

2738

بخدا این دائم میره بیرون، خونه همسایع نماز مسجد دعا خونه اقوام اما بازم اینجارو ول نمیکنه. وقتی هم میاد تو همه کاری سرک میکشه و دخالت میکنه. مثلا به خواهرزادم با تندی میگفت که روسری سرت نمیزاری. یا اینکه میاد اینجا خواهرزاده هام بازی میکنن دعواشون میکنه. درست نمیادو بره، میاد ناراحتی درست میکنه. بخدا اون سری خواهرم قهر کرد با ناراحتی رفت

میدونم چی میگی عزیزم حق داری،دیگه سنش مثل اینکه خیلی بالاست،این نسل اینا همشون همینجورین توی همه چی ...

۶۵سالشه. نه خواهر قبلا همین کار رو کردم اما بازم میادش. چون تنهاس بیاد رو سر من بشینه آسایش واسم نزاره مثلا۷صبح که من خوابم بیاد. توروخدا ول کن این حرفارو

اگه میتونه براش بافتنی بگیرین بگین مادر برای هوا سرد بشه بچه های بی سرپرست دستکش و کلاه بباف بزار حس ...

شما از هیچی خبر ندارید واقعا حوصلم نمیکشه توضیح بدم اگه وقت دارید برید تاپیکامرگو بخونید خودتون حرفتونو پس میگیرید

۶۵سالشه. نه خواهر قبلا همین کار رو کردم اما بازم میادش. چون تنهاس بیاد رو سر من بشینه آسایش واسم نزا ...

سفت و سخت بگو میخام از اینجا برم جمع کن برو خونه بابات دوماه بگو بیاد بره ولی ساعت معلوم نه وقتی مهمون دارم یا صبح زود و نصف شب

من با رفت امدشون اصلا کاری ندارم دخالت میکنن فقط خیییلی خسیسن . هرچی میخرم کار دارن . اشغال میبرم می ...

دقیقا. کاش یکم فرهنگ پیدا میکردن. کاش یکم مارو به حال خودمون میزاشتن

😂منم قبلا ازاین مشکلات داشتم

الان چون صبح تا شب سرکارم حل شد 

البته شوهرم خونه باشه ک اصلا پدر و مادره نمیان خونمون ،انقدر ازار و اذیت کردن ک بچههاشون ازشون فرارین و تحملشون ندارن

2706