2737
2739
عنوان

خاستگار کارمند بهتره یا خاستگاری که شغلش آزاده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1430 بازدید | 119 پست
داره  ولی مخالفتم بابام رو هم داره دلیلش هم اینه که با فامیل رودربایستی داره  و میخاد د ...

بابای منم همینوووو میگ کلا خوشش نمیاد با کسی ک شغلش ازاده ازدواج کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کارمند خوب نیست اصلا

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
چون تایک سنی میتونن کارکنن بعدش هیچ پشتوانه ای نداره بازنشستگی نداره اسیب ببینن یا ازکارافتاده بشن ه ...

ازاد هم میتونن خودشونو بیمه کنن 

خود ایشون اگه مکانیکی برای خودشون باشه کارفرما هستند حتی کارگرشم میتونه بیمه کنه

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠
بابای منم همینوووو میگ کلا خوشش نمیاد با کسی ک شغلش ازاده ازدواج کنم 

خیلی غیر منطقین 

حالا داداشم هم تو گوشش میخونه که فلانی خیلی پسر خوبیه فلانی پسر بدیه

#شهید_جمهور
2740
کارمند اداره برق یا شرکت نفت باشه خیلی خوبه بنظرم

کادمند بانک ،نفت ،اداره مالیات و دارایی عالی هستند 

وزارت بهداشت و اموزش پرورش و بقیه ادارات اوکی نیست وضعشون 

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠
2706