2733
2734
عنوان

خاستگار کارمند بهتره یا خاستگاری که شغلش آزاده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1430 بازدید | 119 پست
اصلااااا مم خودم کارمند علوم پزشکی هستم افتضاحه  بالاترتوضیح دادم وضعیت همکارام رو  حقوق ...

خیلی کمه از شما تعجب میکنم تو دانشگاه علوم پزشگی حقوقشون بیشتره اونجا منظورم بود

ریپلای های اسی رو فقط  میبینم 
البته با ماموریت و اصافه کاری همش روی هم ۲۴

اگه من استخدام شم تو همین رشته ای که میخونم 

میرم مرکز بهداشت و اینجور جاها. اضافه کاری نداره فکر کنم

یه صلوات میفرستی برام؟ اگه فرستادی بگو منم براتو بفرستم🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

البته با ماموریت و اصافه کاری همش روی هم ۲۴

هرماموریت یک روز کامل که ۱۵۰تومن میدن اونم دیدی ۹ماه بعد میریزن 

اضافه کارم ۱۰۰ساعت اگههههه بره میشه ۲تومن که له ما ۲۵ساعت میدن میشه ۵۰۰

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠
2731
اگه من استخدام شم تو همین رشته ای که میخونم  میرم مرکز بهداشت و اینجور جاها. اضافه کاری نداره ...

اره فکر کنم چون ماموریت نداری ونمیری .کم هست حقوقش 

آزاد بهتره. کارمندای دور و برم خسیسن همشون حقوقشونم پایین.

دقیقا من خودم اگه بخوام لارج بازی دربیارم وسط ماه تمومه مجبورم حساب کتاب و گاهی خسیس بازی دربیارم تا بتونم کمی پسنداز کنم 

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠
اره فکر کنم چون ماموریت نداری ونمیری .کم هست حقوقش 

برام مهم نیست درآمد خودم 

در حدی که یه منبع درآمد کوچیک داشته باشم برام کافیه 

اگه من استخدام شم تو همین رشته ای که میخونم  میرم مرکز بهداشت و اینجور جاها. اضافه کاری نداره ...

استخدامی که خیلی سخت شده تک ظرفیت برمیدارن 

ازمونم هر ۳،۴سال میاد 

الانم سهمسه دارا رو تبدیل وضعیت میکنن عملا جای خالی ندارن که از استخدامی جذب کنن 

مرکز بهداشت اضافه کارندارنه 

کارانه هم هر ۶،۷ماه شاید بریزن 

فکر کن حق مسکن من ۲۰۰تومنه تازه برای اسفند ۱۴۰۱ را این ماه ریختن

2740
والا من با چشم خودم دیدم پیامک حقوقشو ک  ۲۴ واریز کردن دیگ نمیدونم شاید معاونه پستش بالاس پیامم ...

تو معاونت ها کارمیکنه مثلا معاونت توسعه؟

احتمالا یا سابقه شون بالاست یا پست مدیریتی اینا دارن 

پول ماموریت رو هم با حقوق نمیریزن

استخدامی که خیلی سخت شده تک ظرفیت برمیدارن  ازمونم هر ۳،۴سال میاد  الانم سهمسه دارا رو ت ...

مناطق مختلف کشور شرایط استخدامیش متفاوته 

مثلا من تبریز زندگی میکنم اصلا چند سالیه که بر نداشته 

ولی شهرای اطراف بهتره. هر چه قدر شهر کوچیک تر استخدامی بهتر

تو معاونت ها کارمیکنه مثلا معاونت توسعه؟ احتمالا یا سابقه شون بالاست یا پست مدیریتی اینا دارن  ...

من اطلاعی ندارم درست چون کنجکاو نیستم چشمم افتاد ب گوشیش گفت ببین یکجا ریختن اینقدر دیدم مبلغشو ولی میدونم ک حق مدیریت داره اره

مناطق مختلف کشور شرایط استخدامیش متفاوته  مثلا من تبریز زندگی میکنم اصلا چند سالیه که بر نداشت ...

اره رقیب کمتره چون.....ان شاالله ک از لحاظ مالی مستقل بشی چون اینطوری پیش شوهرت هم عزتت بالاتر میره البت نظر منه . 

سنت کمه احتمال داره موردای دیگه ای هم برات بیاد

خالم هم اینو میگه ولی من عاشق اولیم و میخام آیندمو باهاش بسازم

2706