2733
2739

من عاشق یه پسر شدم که خیلی خیلی مذهبیه.

فامیله دورمونه. 

منم مذهبیما ولی نه در اون حد.

حالا  بنظرتون وقنی دیدمش چیکارا کنم که از من خوشش بیاد؟🙃

من خیلی هول میکنم یهو استرس میگیرم😓

نمیدونم چیا بگم بنظرتون چی بگممم؟؟؟

❤💫💫یا حبیب من لا حبیب له؛ یا طبیب من لا طبیب له ؛ یا انیس من لا انیس له؛ یا راحم من لا راحم له؛ یا صاحب من لا صاحب له؛ یا فخر من لا فخر له؛ یا عماد من لا عماد له؛ یا سند من لا سند له .💫❤💫💫💫💫❤یا الله. توکلت علی الله. 💫❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو هم منی!!🥲😂

هیچکار فقط سنگین باش 

میگن هفت ثانیه بعد مرگ همه چیو میبینیم!! فکر کنم پس کربلا رفتنم دوبرابر میشه چون دوباره روی ماه اربابم رو میبینم ❤️‍🩹🙂💫💙

باید خودش خوشش بیاد

شوهر منم نسبت به من و خانوادم خیلی مذهبی بود . خیلی

خودش خوشش اومد و پا پی من شد درحالی که من اصلا کاریش نداشتم.

باید به دلش بشینی. کلا ازدواج همینه دیگه. اگر زوری باشه که جور در نمیاد

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤

مثل دختر داییم پر رو باش زنگ میزنه مامانم عمه بیا خونه دلم برات تنگ شد همه چی اماده کردم بیای با آقا فلانی که داداشم باشه بیا 

الانم دو روز کشوندشون خونه شون من از مادر بی‌خبرم 

عصر زنگ زدم داداشم کجایی گفتش خوابم خونه دایی 

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚
2740
مثل دختر داییم پر رو باش زنگ میزنه مامانم عمه بیا خونه دلم برات تنگ شد همه چی اماده کردم بیای با آقا ...

😂 برادرتون میدونه که دختره خوشش میاد ازش و قصدش چیه؟

❤💫💫یا حبیب من لا حبیب له؛ یا طبیب من لا طبیب له ؛ یا انیس من لا انیس له؛ یا راحم من لا راحم له؛ یا صاحب من لا صاحب له؛ یا فخر من لا فخر له؛ یا عماد من لا عماد له؛ یا سند من لا سند له .💫❤💫💫💫💫❤یا الله. توکلت علی الله. 💫❤
باید خودش خوشش بیاد شوهر منم نسبت به من و خانوادم خیلی مذهبی بود . خیلی خودش خوشش اومد و پا پی من ...

خوشبخت باشید عزیزم😍

نمیخوام تعریف کنم ولی همه میگن خوبم و به دل میشینم

حالا اونو ولی نمیدونم ک حسش چیه

اره میدونه داداشم میگه درحد من نیست دختره ولی خب مامانم به زور میبره اونجا 

البته ما کاملآ ناراضي هستیم داییم اعتياد داره اصلا دلمون نمیخواد داداشم داماد داییم شه وگرنه دختره مشکل نداره 

از چیش دقیقا خوشت اومده؟؟؟

همه چیش...

خوشبخت باشید عزیزم😍 نمیخوام تعریف کنم ولی همه میگن خوبم و به دل میشینم حالا اونو ولی نمیدونم ک حس ...

هرچی بهترین باشه برات پیش بیاد ❤

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤

اسی شاید شرايط شما مشابه باشه ولی خانواده ما و داییم شبیه هم‌نیستیم واسه این ناراضیم 

2706