2737
2739

بنظر خودم خونه داری آسون تره

کار بیرون هم اعصاب میخواد هم استرس زاست

مسئولیتشم سنگین تره چون با غریبه ها سرکار داری و نه خونواده خودت که بتونن راحت تر کنار بیان

به نظرم هردو یه سختی‌ها و یه مزایایی دارن. نمیشه گفت کدوم سخت‌تره.

چون شغل داریم تا شغل. از اون ور زن خانه‌دار هم داریم تا زن خانه‌دار!

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خونه داری خیلی سخته

جون میکنی جسمت داغون میشه و فردا بازم کاری نکردی

درآمدی نداره و فرسودگی زیاد داره

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

شاغل ها مگه خونه دار نیستن؟؟؟؟؟؟

ما هم شاغلیم هم  هم پای خونه دار ها چه بسا بهتر و بیشتر خونه داری میکنیم

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2738

والا به نظر من کار خونه...من روزایی که تو خونه هستم خیلی خسته و کسل میشم...ولی وقتی سر کارم خیلی پرانرژی ترم...با اینکه تایم کاریم زیاده ولی روزایی که خونه هستم بیشتر خسته میشم

توی ایران معمولا خانما شاغل شدن براشون سخت تره چون بعضی آقایون هنوز فرهنگ تقسیم وظایف خانه رو ندارن و خانم هم مجبوره کار کنه هم خانه داری!

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

سخترین کار دنیا اینه بخوای بابت. هزینهای متعارفت  یه کسی رو متقاعد کنی ک بهت پولش بده 

اونم بعد از اینکه تونستی قانعش کنی ک   واجبه

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
2706