2733
2734
عنوان

خونه داری سخت تره یا شاغل بودن خارج‌‌ منزل؟

| مشاهده متن کامل بحث + 145 بازدید | 24 پست
خونه داری خیلی سخته جون میکنی جسمت داغون میشه و فردا بازم کاری نکردی درآمدی نداره و فرسودگی زیاد د ...

😐😐😶😶

من هردوروتجربه کردم

جفتش آسونه وقتی انجامشون ندی😁😂🤣🤣

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

حرفه ام جزو مشاغل سخت محسوب میشه  

با اینهمه به نظر من و برای من خانه داری بسیار سخت تر هست 

تکرار یک سری کارها .. روزمرگی .. و سرانجام بدون پیشرفت .. بدون درآمد .. جانفرسا و فرسایشیست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😐😐😶😶 من هردوروتجربه کردم جفتش آسونه وقتی انجامشون ندی😁😂🤣🤣

😄

من برای شاغل نبودن سخته بعد سه روز جرقه میزنم

و خانه دار کدبانویی نیستم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
حرفه ام جزو مشاغل سخت محسوب میشه   با اینهمه به نظر من و برای من خانه داری بسیار سخت تر هست&nb ...

لقمه عسل و مربای من چطوره

یه روزی گیرت میارم

انقده ماچ ماچی ات میکنم 

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2731
😄 من برای شاغل نبودن سخته بعد سه روز جرقه میزنم و خانه دار کدبانویی نیستم

شاغلی؟!

من استعفادادم وراحت شدم

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
شاغلی؟! من استعفادادم وراحت شدم

بله

عاشق شغلم هستم

سلام عشق دام   تو چطوری ؟ مهربانوی من ❤️  آخ که چه روزی بشه اون روز 😍

من خوب خوبم 

و دیدنت مثل چسب بهم چسبید

2740
بله عاشق شغلم هستم

من بالافاصله بعدازدواج استعفادادم

بدم میومداززن شاغل