2733
2734

نمیدونم چیکار کنم ی سری شرایط نزاشت کنکور رشته خوبی قبول شم .‌ سرمایه ندارم کلاسی چیزی برم آرایشگری پول زیاد میخادو خیاطیم چرخ میخاد همیشه دلم میخواد ی کار با پرستیژ و باکلاس داشتم 

اون موقعیت خوب برا ازدواجم ک مد نظرمه برام پیش نیومده.  میگن تو هر سری ی عقله شاید چیزی ک الان شما ب من پیشنهاد میدید اصلا ب ذهن خودم نرسه . ممنون میشم راهنماییم کنید

دستیار ارایشگر شو سشوار بکش جارو بزن اتو مو بکش بند بنداز 

یا منشی شو 

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم هیچ تکلیفی برای ایندم مشخص نکردم فقط گریه حالم همش خرابه گناهم چیه خدا میدونی همیشه سعی کردم بنده خوبت باشم بودم هم ولی چیکار کردی برام دورت بگردم کی دلم شاد میکنی با اشک تایپ کردم امیدوارم تویی که خوندی اشکت فقط از ذوق باشه😭😭😭😔

فروشنده بشو... افق کوروش هم بیمه میکنه،حقوقش حدودای 12 تومنه.... ولی از 8 صب تا شبه

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 
2740

خب بالاخره هر کاری واسه شروع سرمایه میخواد 

از پدرت بگیر 

فکر کنه شوهر کردی میخواد ۲ تا تیکه جهیزیه بده!

وام بگیره قسطاشو بده تا کم کم رو روال بیفتی و پسشون بدی

نمیشه به دریا زد و تَر نشد 

فکر اینکه رایگان به جایی برسی رو از سرت بیرون کن 

قشنگ بشین به این فکر کن به چه کاری علاقه داری و استعداد ذاتیت تو چیه 

بعدم پشت همونو بگیر و برو جلو

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)

کارگرشر کت هم خوبه... هم بیمه، حقوق، سرویس هم داره... کم کم پول جمع کن کار دیگه راه بنداز

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 
پدر ندارم

مادر ، سرپرست 

فرقی نداره نسبتش چی باشه

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)