2737
2739
نه عزيزم اون هديه اي كه روز معلم ميدن

آها بستگی داره هر سال متغیره دوسال پیش ۵۰۰ بود پارسال کردن ۱، امسال کردن ۲...من ک چون هیچکس دیگه بهم کادو نمیده الکی خودمو با همین گول میزنم میگم این کادومه دیگه ولی حقیقتا نمیچسبه همشم خرج وسایل لازم میشه مثل کادو برام نمیمونه

گاهی تشنه بمون ولی به بهونه تشنگی سم ننوش...

امروز یه خانومه رو تو مترو دیدم کلی گل دستش بود فکر کردم فروشیه پرسیدم این دسته گل چه خوشگله قیمتش چنده؟ گفت شاگردام برام آوردن 😂😐

چه جوانانی! اسماعیل میبینی؟ چه جوانانی! بسیاری شان هنوز صورت عشق را بر سینه نفشرده اند...🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امروز یه خانومه رو تو مترو دیدم کلی گل دستش بود فکر کردم فروشیه پرسیدم این دسته گل چه خوشگله قیمتش چ ...

اخی😍😂😂

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
آها بستگی داره هر سال متغیره دوسال پیش ۵۰۰ بود پارسال کردن ۱، امسال کردن ۲...من ک چون هیچکس دیگه بهم ...

مگه نماینده کلاس ندارین اونا باید هماهنگ میشدن باهم جمع میکردن همه میدان ما نفری ۲۰۰ دادیم ۵ و خورده ای کارت هدیه شد گل و شیرینی هم خریدن 

2731
مگه نماینده کلاس ندارین اونا باید هماهنگ میشدن باهم جمع میکردن همه میدان ما نفری ۲۰۰ دادیم ۵ و خورده ...

اون مال ابتدایی...دیکه مقاطع بالاتر هدیه اینجوری نمیدن اصلا

گاهی تشنه بمون ولی به بهونه تشنگی سم ننوش...
2740
باورتون نمیشه معلم پسرم دیروز بهشون گفته بود باید همه برام کادو بیارین یکسال براتون زحمت کشیدم هر کی ...

😂😂😂😂

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
بله عزیزم خودمم پول دادم و کارت هدیه میگم اینکه از معلم در مورد هدیه چی گیرش اومده در شأن معلم نیست& ...

آها ، حق با شماست 🌷

ولی خب اگر هم هدیه ای در کار باشه به پاس قدردانی از زحماتشون هست 

معماری رشته و کارمه. فامیلیم نیست💚سعی میکنم همسر و مادر کاملی باشم باوجود شاغل بودن.
آها ، حق با شماست 🌷 ولی خب اگر هم هدیه ای در کار باشه به پاس قدردانی از زحماتشون هست 

بله اون ک درسته

خود منم برای معلم دخترم هدیه دادم و هم کاردستی 

من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                         💔همین قدر تلخ💔