2737
2739

340 گرم طلارو سال پیش گرمی 2650 فروختم باهاش یه مسکن مهر خریدم مستاجر نبودم و فقط برای سرمایه گزاری بهتر اینکارو کردم آخه تو این همه سال که طلاهامو داشتم خمش خونه رشد داشت و طلا رشدش خوب نبود اما تا فروختم سریع طلا چند برابر رفت بالا الان خیلی ناراحتم میگم شاید طلامو نگه میداشتم بهتر بود آخه همه سرمایم همون طلاهام بود

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کار درستی کردی

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم
2738

پیشرفت خونه و زمین خیلی بیشتز ار طلاس اصلا ناراحت نباش... مامان من بیچاره 210 گرم طلاش دزد برد ... باور کن ریسک نگه داشتنش خیلی بالاست زمین سرجاشه نمیتونن بدزدن بهترین کارو کردی

چرا همش همین تاپیکو میزنی؟ 2

آخه خیلی ناراحتم هر روز فکرم مشغوله و غصه میخورم

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
اگه خونه به نامته نه اشتباه نکردی

چرا به ناممه

2706